Einara Repšes meita Madara ar drosmīga foto palīdzību parāda smagas slimības sekas

Einara Repšes meita Madara ar drosmīga foto palīdzību parāda smagas slimības sekas
INSTAGRAM

Politiķa Einara Repšes meita Madara, kuru iepazinām, pateicoties dalībai televīzijas šovā ”Talantu Fabrika”, Lieldienās publiskojusi drosmīgu fotogrāfiju, parādot savu slimības skarto ķermeni. Iedvesmojošā fotogrāfija aicina mīlēt sevi, neskatoties ne uz ko!

Madara jau vairākus gadus dzīvo Nīderlandē, kur darbojas dažādos mākslas projektos un cīnās par savu veselību.

Lieldienās, kad visi publiskoja olu fotogrāfijas, Madara aicināja ikvienu būt lepniem par sevi, būt sev pašiem, cīnīties par sevi un pats galvenais – mīlēt sevi.

Politiķa meita sociālajos tīklos ievietoja fotogrāfiju, kurā redzama puskaila, ar rokām turot krūtis, bet vēdera lejasdaļā parādot stomu un ostomijas maisu.

Savos sociālo tīklu ierakstos Madara neslēpj, ka cīnās ar smagu slimību un viņai ir veikta ileostomija.

Operācija atveres izveidošanai, sauktai par stomu, izkārnījumu izvadīšanai no ķermeņa, kad nav bijis iespējams savienot zarnu galus.

Ķermeņa ārpusē pie stomas tiek nēsāts ostomijas maiss atkritumvielu savākšanai, un tas tiek iztukšots vairākas reizes dienā.

Nav zināms, Madara slimo ar Krona slimību vai citu gremošanas trakta, zarnu saslimšanu.

Neskatoties uz saslimšanu, ārstēšanos, rūpēšanos par savu veselību Madara turpina dzīvot aktīvu dzīvi, piepildīt sapņus un ar saviem sociālo tīklu ierakstiem motivēt apkārtējos nekad nepadoties, baudīt dzīvi un būt lepniem par sevi.