Komentāri
Edgara Masaļska sievas padomi nākamajām hokejistu otrajām pusītēm
Foto: LETA

Ļoti iespējams, ja šogad Latvijas Hokeja izlase būtu izkritusi no pasaules hokeja augstākās divīzijas, milzu interese par šo sporta veidu, kāda valda pie mums, nedaudz noplaktu. Taču tā nenotika, un Latvija arī nākamgad spēlēs elitē. Neraugoties uz treniņu dārdzību, ļoti daudz bērnu un jauniešu trenējas šajā sporta veidā. Tas nozīmē, ka mūsu meitenēm ir lielas izredzes, kā savu nākamo vīru satikt tieši hokejistu.

Mūsu izsķirošās hokeja spēles ar Franciju varoņa – Latvijas Hokeja izlases vārtsarga Edgara Masaļska sieva Ieva Masaļska pirms kāzām nemaz nav interesējusies par hokeju. Tagad tas ir dzīves veids. Ģimenē tētis spēlē hokeju – tas nozīmē, ka jāseko līdzi spēlēm, jādodas uz arēnu atbalstīt. Arī dēls Emīls trenējas hokejā, tādēļ trīs reizes nedēļā jābrauc uz treniņiem. Ar hokeju ir saistīta visa dzīve. Pats par sevi saprotams, ka neviens no sportistiem nevarētu un nespētu uz laukuma izlikt visus spēkus, ja nebūtu atbalsta no ģimenes un tuviniekiem.
Ja nu pēkšņi arī Tu gatavojies vai sapņo teikt ”jā” vārdu profesionālam hokejistam, iespējams Tev noder –

Ievas Masaļskas padomi nākamajām hokejistu sievām

Foto: no I.Masaļskas  personīgā arhīva

Foto: no I.Masaļskas personīgā arhīva

Rēķinies, ka Tava dzīve un profesionālā karjera nekad nebūs pirmajā vietā, kamēr vien vīrs būs aktīvs profesionāls hokejists. Tava dzīve būs jāpakārto vīra karjerai.

Hokejistiem nav daudz iespēju hokeja sezonā spēlēt Latvijā. Tādēļ jārēķinās ar ilgu vīra prombūtni. Sievai jābūt patstāvīgai it visās sadzīves situācijās. Vai arī – regulāri kopā ar vīru jāmaina valsts un dzīves vieta.

Arī, kad ģimenēs ienāk mazulis, galvenokārt jārēķinās ar pašas spēkiem, un ar to, ka tētis nevarēs būt kopā ar bērniem tik daudz kā citās ģimenēs.

Kā atbalstīt, palīdzēt un uzmundrināt hokejistu pirms spēles vai pēc tam – vienotas receptes visiem noteikti nav. Pēc spēlēm Ieva parasti pati Edgaram nekad nezvana. Gaida, kad viņš piezvanīs, jo tas nozīmē, ka Edgars grib izrunāties. Ja, nezvana – labāk likt mieru un netraucēt.

Nobeigumā Ieva piebilst, ka nākamajām hokejistu otrajām pusītēm nav par ko satraukties, jo galu galā – ”katram maizes riecienam ir sava garoziņa”. Viss ir forši un labi, it īpaši maijā – kad reizē ar vasaru klāt ir arī hokeja sezonas beigas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl