Edgara Masaļska sieva neredz vīra varoņdarbu

Komentāri

9 sekundes pirms Latvijas ”būt vai nebūt” spēles ar Franciju beigām, tūkstošiem hokeja līdzjutēju sirdis uz brīdi apstājās. Ja ne mūsu vārtu vīra Edgara Masaļska brīnumdara spējas, tad 19 gadus ilgais Latvijas hokeja ”izrāviens” šā sporta veida elitē būtu beidzies. Ja jau ”ierindas” skatītājam šajā momentā bija ”jāķer pēc nervu zālēm”, tad grūti pat iedomāties, kā jutās Edgara paši tuvākie cilvēki.

Portālam Skaties.lv Edgara Masaļska sieva – sporta kluba ”EE fitness” vadītāja – Ieva Masaļska atzina, ka šoreiz čempionātā visu Latvijas spēļu vērošana prasījusi lielu stresu, un zaudēta ne viena vien nervu šūna. Otrdien izšķirošo Latvijas spēli ar Franciju Ieva skatījusies mājās kopā ar ģimeni. ”Es jau ilgāku laiku vairs nespēju skatīties spēļu pēdējās, izšķirošās minūtes. Es tikai pēc mammas un dēla Emīla reakcijas un ”bļāvieniem” saprotu, kā mūsējiem klājas – labi vai slikti. Tāpat arī izšķirošās spēles beigu daļā – izgāju uz terases un klausījos. Es Edgara “izgājienu” viens pret viens tiešraidē neredzēju. Un laikam – paldies, Dievam!” – stāsta Ieva. Ieva atzīst, ka visi puiši ir malači un cīnījušies godam, un galu galā – galvenais uzdevums izpildīts. Latvija joprojām ir hokeja augstākajā divīzijā.
Pirms pasaules čempionāta Prāgā TV3 raidījumam ”Bez Tabu: Dzīves smalkumi” Ieva Masaļska aicināja visus līdzjutējus atbalstīt Latvijas hokeja izlasi. Lai arī kādi rezultāti bijuši pārbaudes spēlēs, un kā veiksies sacīkstēs, vienmēr būt kopā ar mūsējiem un turēt īkšķus. Pirms divām nedēļām neviens vēl nevarēja paredzēt, cik ļoti sūri un grūti šogad klāsies mūsu hokejistiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl