Ēd tikai divas reizes dienā – triks, kā notievēja ”Gatava pārvērtībām” spilgtā Linda

1 komentārs
Ēd tikai divas reizes dienā – triks, kā notievēja ”Gatava pārvērtībām” spilgtā Linda
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šomēnes šovā ”Gatava pārvērtībām” vizuālas pārmaiņas piedzīvoja vairākas sievietes, kurām pašu spēkiem izdevies atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Tievēšanas pieredzē ar Skaties.lv lasītājām dalās galdniece Linda Damberga.

”Gatava pārvērtībām” atlasē 41 gadu vecā Linda paziņoja, ka kopš gada sākuma viņai izdevies atbrīvoties no 13 kilogramiem. Kā sieviete precizē sarunā ar Skaties.lv, cīņa ar liekajiem kilogramiem notikusi pērn, un tā bijusi 2018. gada apņemšanās. Svara izmaiņas ir vērā ņemamas – agrāko 75 kilogramu vietā viņa sver 62.

Pirmos desmit kilogramus Linda, kura pēc profesijas ir galdniece, nometu strauji – trīs mēnešu laikā. Tad sekoja atbrīvošanās no vēl trīs kilogramiem. Tomēr straujai svara un aprišu maiņai sekojušas nelielas veselības problēmas. ”Ārsts ieteica trīs kilogramus dabūt atpakaļ. Kad to dara par strauju, ķermenis brīnās,” saka Linda.

Sieviete, kurai ”Gatava pārvērtībām” nokrāsoja rozā matus: Tā bija labākā dzimšanas dienas dāvana

Lindas tievēšanas pieredze balstās uz kādu īpašu ēšanas režīmu, ko fitnesa treneri dēvē par ”bezkaloriju diētu”. Visa pamatā ir kāds triks – tikai divas ēdienreizes dienā.

”Es ēdu gandrīz visu. Vienīgi no uztura esmu izslēgusi rupjmaizi, ko tagad vienu divas šķēles apēdu reizi nedēļā. Drīkst ēst visu, bet galvenais triks ir tajā, ka nedrīkst ēst piecas sešas stundas kopš pamošanās brīža. No rīta pieceļoties, izdzeru glāzi ūdens. Iedzeru, protams, arī kafiju,” stāsta ”Gatava pārvērtībām” varone.

Linda dzīvē izmēģinājusi dažādas diētas, bet šī viņas gadījumā patiešām strādā.

”Es ēdu divreiz dienā – desmitos no rīta un sešos vakarpusē. Tās ir kārtīgas porcijas – salāti, gaļa, zivis. Tu paēd divas lielas porcijas un ļauj organismam ļaut atpūsties un pārstrādāt, ko es esi sevī ielicis,” savos ēšanas paradumos dalās Linda.

Sieviete sev neliedz arī kādu našķi: ”Piemēram, pusdienās, kad visi riņķī ēd, es uztaisu kafijas krūzi un apbalvojusi sevi ar vienu dārgu labas šokolādes konfekti, kas sniedz enerģiju.”

”Nedrīkst aizmirst, ka ir jākustas un jāvingro, jo ar diētu vien nepietiek,” pārliecināta pārvērtību šova dalībniece, kura dienu sāk ar kādu rituālu – vingrojumiem. Sieviete īpaši iecienījusi plankingu, ko piedāvā daudzās fitnesa aplikācijas.

”Telefonā tev rāda sešus plankinga vingrinājumus – katrs ir pa minūtei vai 30 sekundēm. Tas strādā ļoti ideāli un nav jāmoka mugura, taisot presītes.

Jebkuram cilvēkam ir visas iespējas, vajag tikai sevi mobilizēt, turēt pie ieradumiem un, kad pie tā pierodi, tā jau ir dzīves sastāvdaļa.

Tās ir tikai piecas desmit minūtes dienā! Jo, ja tu sevi neturi formā, cik ātri svars nokrītas un tauki pārvēršas par muskuļiem, tikpat ātri muskuļi pārvēršas atpakaļ par taukiem,” iedvesmo Linda.

Tāpat viņa atzīstas, ka ik dienu kājām nostaigā no astoņiem līdz desmit kilometriem: ”Ja staigā raitā solī, nevis pastaigājoties, tā arī ir fiziska aktivitāte.”

Linda akcentē – svarīgi ir ne tikai pievērsties fiziskajām aktivitātēm un diētai, bet jāsāk ar to, ka vajag pašam saprast, kādēļ liekie kilogrami ķermenī uzkrājas.

“Maldīgs uzskats, ka ēst veselīgi un sportot ir dārgi.” Pārvērtību šova Leldes iedvesmojošais stāsts par tievēšanu

1 komentārs