Dzīvē nevajag izģērbties, lai iekarotu puiša sirdi. Šova Netīrās dejas dalībniece dalās pārdomās!

7 komentāri
Dzīvē nevajag izģērbties, lai iekarotu puiša sirdi. Šova Netīrās dejas dalībniece dalās pārdomās!

Vakar šovu Netīrās dejas pameta Kima meitene Sanita, kurai netika tā iespēja Kimu un meitenes iepazīt tuvāk. Jau šova pirmajā filmēšanas dienā Sanita bija ļoti atvērta un draudzīga. Šodien tev ir lieliska iespēja izlasīt atklātu interviju ar Sanitu, kas tapa pirmajā šova Netīras dejas filmēšanas dienā.

Sanitai ir 25 gadi, un šovā par mīlestību viņu saka šādus vārdus: ”Es ticu, ka kaut kur plašajā pasaulē mīt mans izredzētais, tas cilvēks, kurš mani iemīlēs – pa īstam. Es ticu mīlestībai no pirmā acu skatiena, ticu mīlestībai, kamēr nāve mūs šķirs. Nesmejieties, es ticu arī princim baltā zirgā. Vai es varēšu viņu atpazīt, ja ieraudzīšu šeit un tagad? Es domāju, ka jā. Viņš paņems mani aiz rokas, es ieskatīšos viņam acīs. Sirdi nav iespējams piemuļķot. Un manējā šobrīd jūtas kā taurenītis, kas trīs brīnuma gaidās! Kāds viņš būs? Jā, es esmu gatava satikt savas dzīves mīlestību!”

Pirmajā filmēšanas dienā Sanita mums atklāja savas domas par mīlestību, randiņiem, šovā izmantojamiem trumpjiem un protams intrigām. Iepazīsties ar Sanitu atklātā intervijā.

Foto: TV3 publicitātes foto

Foto: TV3 publicitātes foto

Kādas kopumā ir tavas sajūtas? Satraukums pirms šova ir?

Satraukums ir liels. Jo nezināju, kā draudzēsimies ar meitenēm. Visa filmēšanās man ir jauna lieta, nekad neko tādu nebiju piedzīvojusi. Arī par puisi uztraucos, kāds viņš būs.

Kāds ir tavs pirmais iespaids par puisi?

Nav svarīga tikai āriene un runas stils. Ir svarīgi cilvēku arī iepazīt mazliet dziļāk.

Vai tu pati kādreiz esi dejojusi?

Man šis būs ļoti liels izaicinājums, jo esmu dejojusi pirms daudziem gadiem pamatskolā, tautas dejas. Man tas būs kas jauns.

Vai jau zini, kāds būs tavs dejas kroņa numurs?

Es uzticēšos puisim. Ļaušos viņa vadībai. Ja puisis mani vadīs tad viss būs labi!

Ir šova pirmā diena, kā tu domā, kura ir tava lielākā konkurente?

Lielākā konkurente no mūsu piecinieka ir Anda, jo viņa ir ļoti mērķtiecīga meitene. Bet lielākā intrigu meitene -tādas gan mums nav. Mēs esam draudzīgas, un intrigas nevērpjam. Bet katrā ziņā, vienmēr var izveidoties viedoklis vienai par otru. Ir cilvēki ar kuriem ir viegli komunicēt un ir cilvēki, kuri ir noslēgti.

Ar kuru no meitenēm, pašlaik tev ir izveidojies vislabākais kontakts?

Ir pirmā diena, un to ir grūti komentēt. Bet viegli ir runāt kopā ar Andu un Evelīnu. Karīnu neesmu vēl iepazinusi. Lauma visnotaļ ir interesants cilvēks.

Ja meitenes vērps intrigas, vai tev ir stratēģija, kā no tām izvairīsies?

No viņām man šķiet nevarēs izvairīties. Bet katrā ziņā, es nebūšu tā, kura vērps intrigas, bet ja intrigas tiks pavērstas pret mani, es ticu karmai. Tā izdarīs pati visu!

Foto

Kādas ir tavas stiprās puses attiecībā uz šovu?

Es neesmu no tām meitenēm, kas ies speciāli ko darīt. Man patīk dabiskums. Ja viss norit dabiski, tad viss arī sanāks. Ja man pret puisi būs simpātijas un viņš to jutīs, tad jau liktenis rādīs kā būs.

Cik tālu esi gatava iet šova dēļ? Vai pikantērijām esi gatava?

Noteikti nē. Bez tā visa noteikti var iztikt. Pirmkārt, tas ir šovs. Un, otrkārt, dzīvē nevajag izģērbties, lai iekarotu puiša sirdi. Vajag to padarīt gudrāk.

Ir šova pirmā diena. Atklāj, ko esi paņēmusi līdzi čemodānā?

Manā čemodānā ir apavi. Papēži augsti, bet paiet var. Sporta apavi, jo būs daudz treniņi, arī brīvais laiks ko pavadīsim ārā. Protams arī apģērbs ir līdzi.

Vai tavā dzīvē kādreiz ir noticis kuriozs augstpapēžu kurpēs?

Protams! Vienreiz, kad taisījos iet ciemos, gāju ārā pa mājas durvīm, pie pirmajiem soļiem ārpus mājas, papēdis nolūza un viss bija jāpārplāno! Jauns apģērbs, jaus apavu pāris. Visādi ir bijis.

Kāds būtu tavs ideālais randiņš?

Es nezinu vai ideāls randiņš būtu dārgs restorāns un izbrauciens ar jahtu vai brauciens pa Venēcijas kanāliem. Visnotaļ mīļš randiņš būtu tad, ja puisis būtu padomājis par meiteni, par visu apkārtējo vidi. Vajag jūru, plediņu, siltu tēju un šokolādi. Lai ir mīļi, bez banālām lietām un sveču gaismām. Es neesmu no tām meitenēm, kuras ir ļoti romantiskas. Es it kā esmu romantiska, bet man nepatīk banālas lietas, un ka viss ir ļoti uzslīpēts kā pēc grāmatas. Var daudz ko foršu ar puisi izdarīt kopā, ja viņš ir foršs. Ja puisis patīk, un ir abpusējas intereses, tad var darīt pilnīgi jebko pat doties pirmajā randiņā uz veikalu iepirkties!

Kādi ir tavi trumpji attiecībā uz vīrieša sirds iekarošanu?

Mani trumpji ir tādi, ka man ir brīva sirds. Es esmu atvērta. Grūti jau no malas sevi raksturot. Mīļa un jauka.

Kāds ir tavs ideālais vīrietis?

Ideāls vīrietis noteikti ir pieklājīgs, mīļ savu ģimeni, ciena gan sevi, gan to, ko viņš dara. Ciena savas izvēles, darbu. Jauks, uzticīgs, aizraujošs, ar ko varētu kopā darīt jebko. Viņam ir jābūt bez stereotipiem. Viņš nav ierobežots dzīvot pēc kaut kāda dzīves standarta.

Video

7 komentāri