5 komentāri

Pēdējās nedēļās seriālā UgunsGrēks paralēli kriminālajām intrigām baudāmas arī neticami mīļas ainiņas. Uzradušies uzreiz divi īpaši jauni aktieri – maza meitenīte jau atrādījusies Leona un viņa “rusaločkas” meitiņas lomā, un nu ekrānā uzmirdz arī bēbīšu puika – Luīzes Kristians.

Skaties.lv jau rakstīja, ka Fēliksa un Žeņas Marijas lomā iejutusies mazā Ketlīna, kura atrasta filmēšanas grupas paziņu loka ģimenē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nu skatītāji var apskatīt arī otru UgunsGrēka bēbīti – Vadima Felzenbahera mīļākās Luīzes dzemdēto Kristianu.

Kā var novērtēt skatītāji, mazulītis nudien ir dzimis aktieris. Kamēr ekrānā notiek jezga un bļaustīšanās UgunsGrēka labākajās tradīcijās, bēbītis mierīgi noskatās notikumos un neizrāda ne mazāko satraukumu, kad, kā paredz scenārijs, tiek izrauts no seriāla mammas rokām, lai nonāktu Silvijas satvērienā, kura to nodod policistam, kurš atkal atgriež māmuļai.

Kā Skaties.lv atklāj seriāla producente Baiba Saleniece, atrast mazos aktierus esot īpaši grūti. Mazais Kristians esot no seriāla veidotāju paziņu loka ģimenes, un filmēšanas laikā ir nepilnu pusgadu vecs.

Nevēloties skriet notikumiem pa priekšu un talantīgo mazulīti jau ierakstīt aktieru rindās, vecāki bērniņa vārdu izvēlējušies paturēt noslēpumā. Ja bēbītis izaugs par lielu aktieri, viņam būs visas iespējas šo jauko karjeras niansi atklāt publikai pašam.

VIDEO

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl