Sekss – labākās zāles pret galvassāpēm

Pievienot komentāru
Sekss – labākās zāles pret galvassāpēm
FOTO: PROJustCallMe_♥Bethy♥, Flickr.com

Jau gadsimtiem ilgi dāmas, lai izvairītos no seksa, kā visbiežāko iemeslu  min galvassāpes. Tomēr daudzi uzskata, ka iedarbīgākās zāles pret galvassāpēm atrodamas nevis mājas aptieciņā, bet gan gultā. Vai ar seksa palīdzību tiešām var tikt vaļā no galvassāpēm? Seksa speciālista, mediķa un vienkārši –  vīrieša viedoklis. 

Seksa eksperte Rita Lasmane skaidro, ka uzbudināšanās laikā iegurnī sāk pieplūst vairāk asinis, bet galvassāpes rodas no tā, ka asins pieplūdums galvā ir pārāk liels. Toties seksa laikā viss galvassāpju cēlonis ”aiziet” zemāk. Sievietes uzbudinās četras reizes lēnāk nekā vīrieši, tamdēļ dāmām jāmēģina izskaidrot savam vīrietim, lai, ņemot grožus savās rokās, viņš ir pacietīgs un neatlaidīgs. Ritas Lasmanes pārliecība – sievietei vienkārši bieži pietrūkst enerģijas, lai uzbudinātos. Gudrs vīrietis mācēs sievieti uzbudināt tā, lai viņai galvassāpes pārietu. Piemēram, veicot erotisko masāžu.

Savukārt, dziedātājs Guntis Veits uzskata, ka galvassāpes var rasties tikai ilgāku laiku pēc seksa. Neiroloģe un galvassāpju ārste Daina Jēgere gan atgādina, ka sekss palīdz tikai pret tām galvassāpēm, ko izraisa stress. Ja sieviete darba laikā ir pārstrādājusies, tad sekss tiešām būs labākās zāles. Tādu slimību kā migrēna gan var ārstēt tikai ar medikamentiem nevis ar mīlas spēlītēm.

Skaties video!