Dziedātāja Olga Rajecka: Daudzi joprojām ir apvainojušies, ka es neuzaicināju viņus uz kāzām

2 komentāri
Dziedātāja Olga Rajecka: Daudzi joprojām ir apvainojušies, ka es neuzaicināju viņus uz kāzām
FOTO: ekrānuzņēmums

Jau gads kopš Olga Rajecka ir precējusies. Savu vīru Ivo Bankavu pazinusi jau 20 gadus, bet īstās jūtas radušās salīdzinoši nesen. Kāzu svinības bijušas Igates pilī, uz kurām aicināti aptuveni 100 viesu.

Kāzu svinību organizēšanu jaunais pāris pilnībā uzticējis vedējiem, ļaujot viņiem rīkoties pēc saviem ieskatiem. Olga tikai pateikusi, ko viņa nekādā gadījumā nevēlas savās kāzās, bet par pārējo – pilnībā paļāvusies uz vedēju gaumi. Vienīgais lūgums – Olga ļoti vēlējusies, lai kāzās būtu margrietiņas, kas simbolizē mīlestību. Vedējmāte Ināra Trēziņa par visu parūpējusies.

Foto:

Līgavas kleitu, tāpat kā daudzus savus skatuves tērpus, Olga uzticējusi darināt modes māksliniecei Elitai Patmalniecei. Olga pateikusi, ko vēlas, bet Elita uzreiz jau vizualizējusi modeli, sakot: ”Tev jābūt kā persikam! ” Kāzas bijušas ar daudzām kāzu tradīcijām bagātas. Olga un Ivo nodejojuši arī jaunā pāra deju – Gatves deju. Viesu skaits bijis kupls, taču, kā saka Olga: “Visus uzaicināt nav iespējams. Tad būtu kāzas jārīko Arēnā Rīga. Dziedātāja silti iesaka visiem nākamajiem jaunajiem pāriem aicināt kāzās tikai tos cilvēkus, kuri abus jaunlaulātos tiešām mīl, saprot un atbalsta. Nav jāaicina kāds ciemiņš tikai tāpēc, ka tā grib vecāki vai paredz pieklājības normas. Ja ap jaunlaulātajiem viņu skaistākajā dienā būs tikai tie cilvēki, kurus var saukt par “saviem”, tad kāzas noteikti izdosies lieliskas.

Video: