Dziedātāja Katrīne Lukins atklāj, kā norit viņas grūtniecība

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

Dziedātāja Katrīne Lukins atklāj, kā norit viņas grūtniecība
FACEBOOK

19. oktobrī skaistais mūziķu pāris Katrīne Lukins un grupas ”Rock`n`berrie” solists Oskars Millers paziņoja, ka gaida pirmdzimto. Mīlnieki kļūs par vecākiem dēlam. Topošā māmiņa atklāj, kā norit viņas grūtniecība.

Katrīna jūtas lieliski, sākumā viņa domājusi, ka būs slikta pašsajūta, nemitīgs nogurums, bet viss ir ļoti labi!

Foto: skaistais mūziķu pāris Katrīne Lukins un Oskars Millers gaida pirmdzimto

Mūziķe apzinās, ka grūtniecības beigās varētu palikt grūti, bet pagaidām viņa bauda procesu.

”Kopš uzzināju, ka esmu gaidībās, nekas daudz nav mainījies – strādāju, tiekos ar draugiem. Mazāk ir palicis laiks, ko veltīt mūzikai, bet tiklīdz būšu dekrēta atvaļinājumā, pievērsīšos mūzikai ar dubultu slodzi. Bez mūzikas man negribas dzīvot,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Katrīne.

Kopš uzzināti jaunumi par ģimenes paplašināšanos, ir mainījusies Katrīnes domāšana. Viņa visu laiku domā, lai mazajam būtu labi, ko viņa var darīt, lai puisēns aug vesels?

Dziedātāja vienmēr domā par citiem, rūpējas, bet uztraukums saistībā ar grūtniecību ir mazliet citādāks, viss, ko viņa var darīt, ir labi ēst, daudz gulēt un izvairīties no stresa.

Katrīnes un Oskara attiecību saskaņā nav izmaiņas, pāris dzīvo tieši tāpat kā pirms grūtniecības.

”Esmu palikusi jūtīgāka un ātrāk kļūstu dusmīga, Oskars ir ļoti saprotošs un uztver to mierīgi. Viņš vienmēr par mani rūpējas un uztraucas, lai mums viss ir labi,” smaida Katrīne.

Topošajai māmiņai gaidāmā bērna dzimums bija vienaldzīgs, tā kā Katrīne un Oskars gaida pirmdzimto, tātad mīlniekiem nav būtiski – pirmais viņu bērns būs dēls vai meita.

”Mazais bija plānots. Tikai neticējām, ka tas notiks tik ātri. Zinām, ka daudzi pāri ilgu laiku mēģina tikt pie bērna, daudzi pat gadiem nespēj kļūt par vecākiem. Sākām laicīgi mēģināt, cerot, ka viss izdosies,” smejas Katrīne.

Foto: Katrīne Lukins un Oskars Millers bauda romantisku nedēļas nogali Parīzē

Mūziķi plānoja apprecēties nākamā gada pavasarī vai vasarā, nu kāzas atliktas uz rudeni.

Topošā māmiņa priecājas, ka viņai nav problēmu ar ēdienu, visu var ieēst un viņai nepaliek slikti, sajūtot kāda ēdiena smaržu.

”Sākumā ļoti gribējās marinētus gurķus, tāpat kā mango, avokado un ābolus. Neiztikt bez saldumiem, īpaši šokolādes,” smaida Katrīne.

Ja parasti grūtnieces uztraucas, ka pārāk pieņemas svarā un nereti saņem nepatīkamus komplimentus par liekajiem kilogramiem, tad Katrīnei ir otrādāk. Viņai ir mazs vēderiņš un daudzi viņai izsaka frāzes, ka viņa neizskatās stāvoklī, un tas arī neesot jauki.

Katrīne uzskata, ka apkārtējiem jābeidz izteikt dažādas piezīmes, komentārus par citiem, ja nav nekas labs ko pateikt!

Katrine Lukins: Latvijā ir tādi dīvaini standarti par to, kādai jābūt sievietei