Dziedātāja Anmary kāzu kleitu spiesta pirkt divas reizes

Komentāri

Dziedātāja Anmary jeb Linda Dinsberga un producents Aigars Dinsbergs salaulājās 2013. gada jūnijā Jumurdas muižā. Līgava par kāzu norises gaitu zinājusi tikai nedaudz. Viss notiekošais bija jaunā vīra pārsteigums mīļotajai. Kad Linda ieraudzījusi laulību ceremonijas vietu, viņai no sajūsmas aizrāvusies elpa.

Kopā ar kāzu organizatoriem Aigars lielo notikumu sāka plānot jau pusgadu iepriekš. Kāzās iztika bez vedējiem. Bijuši tikai laulību liecinieki. Svinībās bijis kāzu vadītājs.
Laulību ceremonija norisinājās īpaši rotātā altārī zem klajas debess, skaistā vietā, ezera krastā un nedaudz atgādināja Holivudas filmās redzēto. Aigars stāsta, ka abi vēlējušies, lai kāzas ir netradicionālas. Ar organizatoriem vienojušies, ka nebūs ierasto goda vārtu, nebūs mičošanas un saldi lipīgo tostu. Svinības ilga no pusdienlaika līdz vēlai naktij.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viesi un baltas rozes

Kāzās uzaicināti 80 viesi. Lai atvieglotu viesiem dāvanu iegādes rūpes, Linda un Aigars lūdza piedalīties abu kāzu ceļojuma finansēšanā. Īpašs lūgums viesiem no līgavas puses – dāvināt ierasties baltas, vidēji baltas rozes. Pēc kāzām balta bijusi visa māja. Kāzu noformēšanā izmantotas divas krāsas – balta un lillā tonis. Lillā bijusi ielūgumu logotipa krāsa, bet vēlāk devusi akcentu Aigara pasūtītajam kāzu fotoalbumam, ko viņš uzdāvinājis sievai. Runājot par kāzu budžetu, Aigars iesaka netaupīt naudu labam fotogrāfam un video operatoram. Jo vēlāk fotosesijā veidotās bildes un uzfilmētais kāzu video, vēlāk pēc kāzām sniedz lieliskas emocijas.

Valsis un kleita

Lai iestudētu kāzu deju, jaunais pāris vairākus mēnešus mācījušies pie deju skolotāja. Nodarbības radījušas īpašu sajūtu, un abi ļoti gaidījuši nākamo mācību stundu. Pirmajā kāzu gadadienā savu valsi nodejojuši atkal. Linda visām nākamajām līgavām silti iesaka neiegādāties līgavas kleitu internetā.
Skaties video!

 

Lasi vēl