Dziedātāja Aminata atklāj savus skaistuma knifiņus

1 komentārs
Dziedātāja Aminata atklāj savus skaistuma knifiņus
IEVA ČĪKA, LETA

Savas ādas tipam pareizi izvēlēta kvalitatīva kopjošā kosmētika ir ieguldījums veselīgā skaistumā nākotnē. Savukārt aktuālās grima tendences šosezon paredz veselīgu un mirdzošu ādu un dabisku skaistumu. Pēdējā laikā arvien lielāku uzmanību ādas kopšanai pievērsusi dziedātāja Aminata Savadogo.

”Regulāri apmeklēju kosmetologu un lietoju attīrošus un mitrinošos līdzekļus, lai sejas āda būtu gluda un ar veselīgu spīdumu, un cenšos piemeklēt tikai labākās kvalitātes dekoratīvo kosmētiku,” saka dziedātāja.

Aminata iecienījusi zīmola ”MAC” mitrionošo un vienlaicīgi matējošo grima bāzi, kas ļauj ādai palikt mitrinātai, bet noņem taukainumu.

”Kad gatavojos pasākumiem, izmantoju ”Make Up Forever” vai ”MAC” tonālos krēmus. Esmu iecienījusi šīs sezonas galveno grima tendenci – nude make-up ar veselīgi spīdīgu ādu un lūpām. Kaut esmu diezgan konservatīva make-up izvēlē, man patīk grims ar izceltu skropstu līniju un dažreiz arī lūpām.

Lielu uzmanību pievēršu sejas kontūrēšanai, lai izceltu vaigu kaulus un sapludinātu robežas tā, lai pāreja no gaišākām vietām uz sejas uz tumšām ir ļoti plūstoša,” savus skaistuma trikus atklāj skatuves māksliniece.

Aminata uzsver, ka, viņasprāt, būtisku lomu spēlē uzacis, to akcentēšanai izmantojot ”Eyelure” tumši brūnos zīmuļus un želejas: ”Man patīk, kā man izskatās biezas, spilgti izteiktas, bet dabīgas uzacis. Tāpat izmantoju arī melnu, ūdensnoturīgu laineri, lai izceltu skropstu līniju un paceltu acu kaktiņus.”

Izvēloties dekoratīvo kosmētiku, Aminata paļaujas uz savu viedokli un saviem ieradumiem produktu izvēlē, pat pieredzējušu profesionāļu eksperimentiem ļaujoties nelabprāt.

”Šosezon man gribētos izmēģināt kaut ko citādāku, draiskāku un jautrāku, kas līdz šim nav bijis ierasts. Tāpēc es labprāt ļaušos eksperimentiem ar spilgtas krāsas acu ēnām – varbūt koši rozā – un krāsainiem laineriem, kā arī labprāt uzklausītu padomus par ādas kopšanas mitrinošiem līdzekļiem un bāzēm,” tā Amitana.

1 komentārs