Komentāri

Dziedātāja Aija Andrejeva nekad nav iejutusies stilistes lomā, izņemot, ja kādreiz bez profesionāļu palīdzības jāsapošas uz kādu pasākumu vai koncertu. Tad Aija pati sev ir bijusi stiliste. 

Ridījuma Bez tabu: Dzīves smalkumi vadītāja Baiba Runce uzaicina Aiju būt par stilisti Ievai, kura ir ļoti līdzīga Aijai un piekritusi izmēģināt dziedātājas ģērbšanās stilu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vispirms Aija izvēlas Ievai ikdienišķi – roķīga stila drēbes. Bikses un jaka tiek atrastas ātri, nedaudz stiliste samulst, kad jāizvēlas blūze, toties izvēlētās kurpes Ievai izskatās tik labi, ka Aija pati iekāro tieši šādu apavu pāri.

Aija atzīstas, ka viņi ļoti patīk cepures. Šo aksesuāru viņa mēdz likt galvā gan ikdienā, gan uz skatuves. Turklāt skatuves cilvēkiem cepure ir ne tikai aksesuārs. Aijasprāt  stilīga galvassega ir lielisks risinājums, ja ir apnicis “dedzināt” matus nepārtraukti veidojot frizūras.

Foto

Otro Aija dodas meklēt svinīgo tērpu, ar kuru Ieva var doties uz koncertu. Jaunā stiliste atzīst, ka neprot eksperimentēt ar krāsām, viņai ļoti patīk, ja to dara citi, un tad ir ar mieru vilkt mugurā pat visdrosmīgāko krāsu salikumu. Taču pati Aija, meklējot sev tērpus, atceras, ka ar melnu nekad nevar aizšaut garām. Tādēļ arī Ievai dziedātāja meklē melnas krāsas tērpu, un modele pielaiko trīs melnas kleitas, līdz beidzot izvēle krīt par labu trešajai.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl