Dzēriens, kas samazina krūtis

Komentāri
Dzēriens, kas samazina krūtis

Vai zināji, ka kafija samazina krūšu lielumu. Kafijai patiešām piemīt maģiskas spējas. Tā spēj mūs ne tikai pamodināt, noregulēt asinsspiedienu, bet arī samazināt krūšu izmēru.

Zviedru pētnieki ir atklājuši, ka, bieži dzerot kafiju, tā samazina sieviešu krūšu izmēru. Helena Jernstrema, galvenā onkoloģijas pētniece, novēroja datus, ka sievietēm ar paaugstinātu krūts vēža diagnozi, ir sasaiste ar kafiju un krūtīm. Kolerācija uzrādīja, ka sievietes, kuras dienā izdzer vismaz trīs kafijas tases, var samazināt risku saslimt ar krūts vēzi. Pētījumā piedalījās 270 sievietes, un tika konstatēts, ka pusei no šīm sievietēm ir gēns, kas ir atbildīgs par krūšu samazināšanos, dzerot kafiju. Jernstrema iedrošināja, ka krūtis samazinās tikai mazliet, un tās nekur nepazudīšot. Un ikviens, kurš domā, ka sieviete, kura dzer kafiju, var noteikt viņas krūšu izmēru, kļūdas. Jāatceras, ka ir radīta tāda apakšveļa, kas var krūtis padarīt gan lielākas, gan mazākas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl