Komentāri

Vakar šovā Izklausies redzēts dziedātāja Rūta Dūduma atkal pierādīja savu atdarinātājas talantu. Šoreiz viņai bija jāiejūtas dziedātāja Džastina Bībera tēlā. Skaties.lv/Sievietei vēlējās uzzināt Rūtas domas par to, vai salīdzinoši ar pārējām šova kolēģēm, kurām bija jāiejūtas vīrieša lomā, viņai uzdevums šķitis sarežģītāks vai vienkāršāks?

Rūta uzskata, ka, no vienas puses, jebkurš pretējā dzimuma tēls ir gana sarežģīts. Taču Bībers neesot no tiem grūti atveidojamākajiem personāžiem sava vecuma dēļ, jo dziedātāja viņu atdarināja no tiem laikiem, kad Bībers bija pavisam jauns čalis, kurš tikko kā kļuvis populārs. Toreiz viņam vēl nebija balss lūzuma, balss – meitenīga, tāpēc arī ar balss pārveidošanu klājies samērā viegli.

Arī ar apģērbu un vizuālo izskatu Rūtai bijis vieglāk tikt galā nekā citām kolēģēm. Pateicoties tam, ka Džastins valkā ļoti brīvi krītošu apģērbu, nav bijis ne jānosaitē krūtis, nedz arī jāpieliek liekais “draudziņš”, jo zem brīvajām drēbēm šīs korekcijas tāpat nebūtu pamanāmas.

Spīguļojošos apavus Rūta pasūtījusi internetā jau pavasarī, ietekmējoties no ansambļa Nando meitenēm, kurām viņa māca vokālās prasmes. Un redz, – kā noderēja!

Foto

Rūta uzskata, ka Bībers, tāpat kā jebkurš cits mākslinieks, laika gaitā ir mainījies. Tas Bībers, ko mēs pazīstam tagad, nav tas pats, ko mēs zinājām kādreiz. Šā brīža Bībera daiļrade Rūtai patīk, taču, kad viņš vēl bijis pavisam jauns zēns, Rūtai viņa dziesmas “paslīdējušas gar ausīm”.

Sarunas beigās šova Izklausies redzēts Bībera atdarinātāja nosaka: “Smieklīgi, bet man tiešām škiet, ka es biju viņam līdzīga…”

Video

Lasi vēl