Drosmīgi! Trenere Sintija Katkeviča mēnesi pieņemsies svarā, lai saprastu, kāda ir dzīve ar liekajiem kilogramiem

Drosmīgi! Trenere Sintija Katkeviča mēnesi pieņemsies svarā, lai saprastu, kāda ir dzīve ar liekajiem kilogramiem
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pazīstamā fitnesa trenere un veselīga, vegāniska dzīvesveida iedvesmotāja Sintija Katkeviča uzsāk netipisku maratonu – viņa mēnesi pieņemsies svarā, lai pēc tam kopā ar citām sievietēm mēneša laikā zaudētu liekos kilogramus. Sarunā ar Skaties.lv Sintija pastāsta par izaicinājuma ideju un aicina ikvienu viņai pievienoties, atrodot ceļu uz veselīgu dzīvesveidu.

Sintija saka, ka ideja radās jau pirms gada, bet viņa nespēja to realizēt, jo tik tikko bija kļuvusi par māmiņu otrajai atvasei.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Nekad neesmu cīnījusies ar lieko svaru, tāpēc nolēmu, ka vēlos zināt, kā tas ir – uzbaroties un sajust šos kilogramus, lai tā notiktu nepieciešami vismaz pieci kilogrami. Gribu arī paeksperimentēt, vai vispār man ir iespējams uzbaroties, jo sportoju diezgan daudz un ikdienā veselīgi ēdu,” izaicinājuma motivāciju skaidro Sintija.

Fitnesa trenere saka, ka nav noslēpums, ka cilvēki, kuri regulāri nodarbojas ar sportu, bet ikdienā turpina ēst neveselīgi, bieži vien nespēj zaudēt svaru.

”Sajūtas, redzot, kā transformējas ķermenis, ir, no vienas puses, ļoti patīkamas, jo redzu, kā lēnām tuvojos mērķim – mans sākotnējais mērķis bija uzņemt 10 kilogramus. Vai man tas izdosies? Nevaru apgalvot, laiks rādīs. No otras puses, protams, psiholoģiski grūti skatīties, kā parādās celulīts un viss kļūst ”mīkstāks”,” tā Sintija.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Pēc pirmās eksperimenta nedēļas fitnesa skaistule ir pieņēmusies svarā par 2.3 kilogramiem, viduklim pievienojušies trīs centimetri, gurniem centimetrs.

Veselīga dzīvesveida iedvesmotāja nedomā, ka šāda uzbarošanās var kaitēt veselībai, jo tik, cik nodarīs organismam pāri – ēdot neveselīgi, tik daudz atdarīs ar labu uzreiz pēc uzbarošanās. Tiks ēsti zaļumi, ogas, augļi, šķiedrvielas.

Sintija priecājas, ka viņai beidzot būs pašai savas pirms un pēc bildes, kas vienmēr motivēs nepadoties, sportot un nezaudēt perfektās formas.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Pēc mēneša sākšu tievēt kopā ar meitenēm, kuras pieteiksies tievēšanas maratonam. Šādus maratonus organizēju katru mēnesi un parasti dāmas, kuras ir godīgas un centīgas pret sevi zaudē vidēji 10% liekā svara. Tas viss bez vingrošanas!” informē Sintija.

Septembrī sāksies tievēšanas maratons, liels bonuss visām meitenēm būs bezmaksas ”online” vingrošana.

Sīkāku informāciju par notievēšanas projektu meklē ŠEIT!