Drosmīgi! Indra Salceviča publisko fotogrāfiju, kurā izrāda psoriāzes skartās rokas

16 komentāri
Drosmīgi! Indra Salceviča publisko fotogrāfiju, kurā izrāda psoriāzes skartās rokas
INSTAGRAM

Modes eksperte Indra Salceviča jau daudzus gadus cīnās ar psoriāzi un nekautrējas par to runāt vai arī izrādīt slimības skarto ķermeni. Tas ir veids, kā sabiedrībā zināmā persona aicina ikvienu mīlēt savu ķermeni, neskatoties uz slimībām un citām neatbilstībām pašu noteiktajiem skaistuma standartiem.

Sociālajā tīklā ”Instagram” Indra publiskojusi fotogrāfiju, kurā ļauj aplūkot slimības skartās rokas. Psoriāze noklāj lielāko daļu no modes ekspertes rokām.

Apprecējusies modes eksperte Indra Salceviča

Indra Salceviča, saslimstot ar psoriāzi, sevi ”norakstījusi” un izvairījusies no attiecībām

Lai pilnībā izrādītu rokas iedvesmojošā sieviete pozē plecus atkailinošā T kreklā, parādot, ka mīl un lepojas ar savu ķermeni.

”Ķermeniski pozitīva attieksme pret sevi neaizmiglo prātu un neliek noliegt savas problēmas. Tā nav vairogs vai problēmu noliegšanas slēpnis. Tas ir domāšanas virziens, kurš uzrušina labvēlīgu augsni jaunām zināšanām ceļā uz personīgo izaugsmi un transformācijām!” raksta Indra.

Indra domā, ka pozitīva attieksme pret ķermeni ir arī viņas spēja pieņemt savu ādu, apkārtējo viedokļus, kā arī nenosodīt savām vērtībām neatbilstošas citu cilvēku izvēles un būt tolerantai pret ikvienu sabiedrības locekli.

Fotogrāfijas komentāros vairums uzslavē Indru par drosmi, izceļ viņas apņēmību runāt par tik būtisku lietu, novēl izturību cīņā ar slimību, paziņo, ka psoriāze izskatās gluži kā sarkani vasaras raibumi.