Uzzini, kura mājas kaķu šķirne Tev ir piemērotākā

Komentāri

2. Burmas kaķis

2/6
Foto: Flickr.com/Marti

Foto: Flickr.com/Marti

Devonas rekss

Pirmais iespaids par Devonas reksu parasti ir nepareizs – kaķis izskatās draudīgs un dusmīgs, tāpat acīs krīt sprogainais apmatojums. Devoniešus mēdz dēvēt par mērkaķiem kaķa ādā, kuru trakās izdarības, lēkājot pa mēbelēm un aizkariem, vairāk atgādina pērtiķu, nevis kaķu izgājienus. Tomēr – lai arī izteikti enerģiski un rotaļīgi, viņi vienlaikus ir apveltīti ar maigu dabu. No saimnieka pieprasa nedalītu uzmanību, kā arī necieš vientulību un garlaicību. Devonas reksi (atšķirībā no, piemēram, sfinksiem) ir atvērti pret visiem cilvēkiem – atnākot viesiem, devonietis nebūt neslēpsies istabas stūrī, bet dosies atnācējus apostīt, iepazīt un pie pirmās izdevības arī ērti iekārtosies klēpī. Tomēr dēvēt viņus par klēpja kaķiem gan nebūs pareizi – jau pieminētās lielās enerģijas dēļ. Tieši šā iemesla dēļ Devonas reksa saimniekam ir jānodrošina kaķis ar rotaļlietām un jārada mīlulim iespējas kāpelēt, lai dzīvnieks varētu sevi pienācīgi izklaidēt. Izteiktās aktivitātes dēļ šis kaķis ēd ļoti daudz. Tomēr jābūt uzmanīgiem
ar pārbarošanu, jo devonietis ātri iedzīvojas liekajos kilogramos, kā rezultātā var sākties dažādas veselības
problēmas.

Priekšrocības: maz met spalvu; viegli kopjams; mīlīgs.

Trūkumi: ļoti enerģisks; necieš vientulību; var būt alerģisks; ātri var iedzīvoties liekā svara problēmās.

2. Burmas kaķis

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl