Drāke un Latvijas vecmāmiņas vakarē ar prominencēm no Maskavas

Pievienot komentāru
Drāke un Latvijas vecmāmiņas vakarē ar prominencēm no Maskavas
INGA GEDROVIČA

Konkurss ”Vecmāmiņa 2019” ieiet finiša taisnē. Pusfināla priekšvakarā Rīgā ieradušies žūrijas pārstāvji no Maskavas un, lai mazinātu pirmskonkursa spriedzi, kopā ar dalībniecēm atpūtušies īpašā sadraudzības vakarā.

Kā Skaties.lv atklāj ”Vecmāmiņa” ilggadējā organizatore Elita Drāke, pusfināla priekšvakarā sarīkots sadraudzības vakars ar žūrijas pārstāvjiem, kura nosaukums ”Krāsu terapija rudens laikā un sveces”.

”Neformālā atmosfērā skaisti pavadījām laiku kopā ar žūrijas pārstāvjiem no Maskavas. Tas ir ļoti svarīgi – pabūt kopā, sadraudzēties, priecāties, lai pēc konkursa dalībnieces nepārdzīvotu rezultātus, mazinātu spriedzi pirms fināla,” skaidro Drāke.

Visi kopā ļāvušies mandalu zīmēšanai, kas ir viens no Drākes iecienītajiem gada tumšā laika rituāliem, ar domu spēku aizdedzinātas sveces.

Skaisti pavadīts laiks sirsnīgā atmosfērā ir tieši tas, kas lieliskajai kompānijai nepieciešams, lai atvilktu elpu un noskaņotos konkursa kulminācijai – fināls notiks jau 7. decembrī.

”Šķiet neticami, – kopā esam jau no pavasara, tik daudz jau padarīts un piedzīvots,” gandarījumu pauž un skaistam pasākumam noskaņojas Drāke.

Tu vēl vari nobalsot par savu simpātiju! Spied TE!