Draiskās kārtis. Karsts – auksts. Klasiskas seksa rotaļas divatā

Komentāri
Draiskās kārtis. Karsts – auksts. Klasiskas seksa rotaļas divatā
Foto; Benjamin Nussbaum, Flickr

Vai gribi būt savam vīrietim sieviete, kuru viņš nekad nemainīs ne pret vienu citu? Vai vēlies kļūt par sievieti, kuru vīrietis nekad neaizmirsīs? Tad tev der iemācīties un iegaumēt dažas vienkāršas ”pieaugušo spēlītes”. Tā jūs abi ļoti aizraujoši varēsit pavadīt drēgnos rudens vakarus.

Draiskās kārtis

Nepieciešams: visparastākais kāršu komplekts.

Spēles gaita

Katrai kārtij piešķiriet uzdevumu. Piemēram, ercens – skūpsts, kāravs – masāža, kreicis – ”roku darbs”, pīķis – orālais sekss. Velciet kārtis pēc kārtas un izpildiet to uzdevumu, kāds rakstīts. Cik punktu, tik sekunžu viss notiek. Ja ercena astotnieks, tātad jāskūpstās astoņas sekundes.

Solis uz priekšu, divi atpakaļ

Nepieciešamas: zināšanas vienam par otru.

Spēles gaita

Tu guli gultā – vai pilnīgi kaila, vai arī seksīgā peņuārā. Viņš stāv guļamistabas durvīs. Tu uzdod viņam jautājumus par sevi. Sākot ar vienkāršiem (piemēram, kāda ir tava mīļākā krāsa), līdz seksuāla rakstura (piemēram, kāda ir tava vismīļākā seksa poza). Ja viņš atbild pareizi, viņš sper soli uz priekšu. Ja kļūdās, tad – divus soļus atpakaļ. Un tā, kamēr tiek līdz gultai, lai saņemtu no tevis Lielo balvu.

Auksts – karsts

Nepieciešamas vairākas seksa rotaļlietas vai arī līdzīgi aksesuāri (piemēram, aromātiska ziede, acu apsējs, spalviņa, kaut vai putukrējums).

Spēles gaita

Pēc kārtas paslēpjat vairākas rotaļlietas dažādās istabas vietās, bet pēc tam spēlējat ”auksts – karsts.”
Kad partneris atrod paslēpto rotaļlietu, lieciet to lietā. Bet pēc tam turpiniet spēli.

Foto: idejas “rotaļlietām”

Paspēt septiņās minūtēs

Nepieciešams: taimeris.

Spēles gaita

Noregulējiet taimeri uz septiņām minūtēm un… lieniet iekšā skapī, kur jums ir jānododas kaislei līdz signālam. Tumšā, ar drēbēm pilnā telpā jums ir jāpaspēj VISS septiņu minūšu laikā. Mērķis – noķert sajūtas, kādas bija pusaudžu vecumā, kad vajadzēja iekļauties laikā, kamēr vecāki nav mājās.

Loterija

Nepieciešams: rakstāmais, papīrs un cepure.

Spēles gaita

Uzrakstiet katrs uz vairākiem papīra gabaliņiem savas seksuālās vēlmes. Pēc tam zīmītes salociet, iemetiet cepurē un pēc kārtas izlozējiet… Lasiet un dariet!

Lasi vēl