Dodos ceļojumā viena!

Komentāri

2. Dodies ceļojumā kad vien vēlies

2/6

Tu pati plāno savu budžetu

Foto: SCANPIX

Foto: SCANPIX

Pirmajā brīdī var šķist, ka ceļošana vienatnē var būt pat dārgāka nekā ar kādu kopā. Atceries, tu pārvaldi savas finanses pati. Tu zini noteikumus – dodoties iepirkties, tērē mazāk! Paliec lētākā viesnīcā vai hostelī, izvēlies lētas aviobiļetes un izbaudi ceļotprieku! Tev ir iespēja darīt visu, ko vēlies, nerēķinoties ar citiem (atceries garlaicīgos muzejus?).

2. Dodies ceļojumā kad vien vēlies

2/6
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl