Dobelē pulcējušās konkursa ”Vecmāmiņa” maigās un sirsnīgās pretendentes

0 Komentāru
Dobelē pulcējušās konkursa ”Vecmāmiņa” maigās un sirsnīgās pretendentes
Linda Kaufmane

Dobelē norisinājusies konkursa ”Vecmāmiņa 2018” atlases kārta. Atlase pulcēja vienas no skaistākajām, gudrākajām un mīlētākajām Latvijas vecmāmiņām. Dāmas labākajos gados centās iekļūt konkursa nākamajā kārtā, tādā veidā iedvesmojot savas ģimenes.

Diena sākās ar dievkalpojumu Dobeles baznīcā, kurā mācītājs izteica speciālu aizlūgumu par omītēm un pašu konkursu.

Vēlāk konkursa dalībnieces paviesojās ”Baltic candles” uzņēmumā un vēroja, kā tiek lietas sveces, kā nekā tik daudzas no viņām iemīļojušas sveču gaišumu, siltumu, to nesto gaismu.

Dobeles novadpētniecības muzejā norisinājās lekcija par galma manierēm. Lekciju nevarēja tikai klausīties, tajā bija aktīvi jāpiedalās, jāparāda sava erudīcija un saskarsmes prasmes.

Baudīt notiekošo palīdzēja arī konkursa organizatores Elitas Drākes sniegtā krāsu terapijas lekcija un īpašais čakru tests, tas palīdzēja sievietēm izprast sevi labāk. Pēc testa sievietes saprata, ka darbs ar sevi, savām emocijām, domām nebeidzas nekad.

Šādos pasākumos nekādi neiztikt bez kopīga piknika. Tam par godu omītes bija sagatavojušas ēdienus un līdzi paņēmušas arī vēlamos dzērienus, tā nodemonstrējot savas kulinārijas un saimniekošanas prasmes.

Lēdijām labākajos gados pasākumā bija jāierodas, ievērojot īpašu ģērbšanās stilu, šoreiz Elita Drāke vecmāmiņas vēlējās redzēt dzeltenas krāsas apģērbā.

0 Komentāru