Divu meitu mamma Madara Kiviča atklāj savu metodi pret rudens nogurumu un grūtsirdību

18 komentāri
Divu meitu mamma Madara Kiviča atklāj savu metodi pret rudens nogurumu un grūtsirdību
INSTAGRAM

Kamēr daļa tautas, beidzoties vasaras atvaļinājumiem un iestājoties vēsākam laikam, kā ierasts, sāk šņaukāties, klepot un sūroties par rudens nogurumu un depresiju, divu meitu mamma un “influencere” Madara Kiviča piedāvā savu recepti, kā saglabāt mundrumu un atgūt enerģiju vientuļās mammas garajā ikdienā. Ieklausies un iedvesmojies!

Laikā, kad lielākā daļa tautiešu steidz tīties mēteļos, Madara savā ”Instagram” fotoblogā publisko ierakstus, kuros atklāj, – viņa turpina peldes arī aukstā laikā!

”Mana ikdiena ir ļoti saspringta, nereti darbus pabeidzu vien vēlu vakarā, un tad kopā ar meitiņām pildām uzdotos mājasdarbus, gatavojamies jaunai dienai.

Man raksta ļoti daudzas sievietes, kā es ar lielo pienākumu gūzmu tieku galā, jo pēc ”Instagram” izskatoties, ka visu laiku smaidu un viss mums ir ”chill”,” stāsta Madara. Divu meitu mamma neslēpj – arī viņai gadās pat ļoti smagas dienas, bezspēka vakari un ”besis”.

Ja citi bēdas slīcina alkoholā vai vienkārši iegrimst grūtsirdībā, Madara sevi ”ārstē” ar sportu un peldēm aukstā ūdenī.

”Sports un peldes ir tas, kas man vēl vairāk liek iziet ārpus komforta zonas, sniedz enerģiju un labsajūtu! Bez tā es vienkārši vairs nevarētu, tādēļ kaut ziedot savu pusdienlaiku vai agro rītu, bet savam ķermenim likt justies dzīvam un mīlētam es centīšos vienmēr rast iespēju!” savu mundruma un enerģijas recepti atklāj Madara.

View this post on Instagram

Kāds dancinās, kāds peldinās. 🐳 Kādēļ es peldu aukstā ūdenī? Jo mana ikdiena ir ļoti saspringta, nereti darbus pabeidzu vien vēlu vakarā un tad kopā ar meitiņām pildām uzdotos mājasdarbus, gatavojamies jaunai dienai. Man raksta ļoti daudz sievietes, kā es ar lielo pienākumu gūzmu tieku galā, jo pēc IG izskatoties, ka visu laiku smaidu un viss mums ir ‘chill’. Tiesa- es smaidu daudz. Bet arī man ir pat ļoti smagas dienas, bezspēku vakari un norauts ‘besis’.. tādēļ sports un peldes ir tas, kas man vēl vairāk liek iziet ārpus komforta zonas, sniedz enerģiju un labsajūtu! Bez tā es vienkārši vairs nevarētu, tādēļ kaut ziedot savu pusdienlaiku vai agro rītu, bet savam ķermenim likt justies dzīvam un mīlētam es centīšos vienmēr rast iespēju! 💛 Turklāt, šodien ļoti patīkama rudens diena. 🍂 #autumn #healthylifestyle

A post shared by Madara Kiviča (@madara.kivica) on