””Dīvānā pirdējiem” vienmēr būs, kur “piekasīties”.” Lielo izmēru modele Katerīna par komentāriem internetā

””Dīvānā pirdējiem” vienmēr būs, kur “piekasīties”.” Lielo izmēru modele Katerīna par komentāriem internetā
FACEBOOK

Lielo izmēru modele, skaistumkaraliene Katerīna Lazdovska lepojas ar savām apetītlīgajām formām un nebeidzamo vīriešu uzmanību. Sociālajā tīklā ”Facebook” skaistule publisko pārdomas par komentāriem internetā.

Katerīna paziņo, ka katru reizi nošausminās, kad nejaušības vadīta ir izlasījusi kādu komentāru – sociālajos tīklos vai kādā no masu medijiem.

Modeles ierakstu sociālajā tīklā “Facebook” lasi ŠEIT!

”Beidziet domāt, ka apalītēm interesē tikai ēst un gulēt!” Modele Katerīna Lazdovska lauž stereotipus

Skaistule nedomā tikai komentārus zem savām fotogrāfijām un intervijām. Viņa runā par daudziem Latvijā vairāk vai mazāk zināmiem cilvēkiem un izteikumiem par šīm personībām.

”Tu vari būt ideāli skaists, pašpārliecināts, liekas – viss kārtībā, bet nē, viņi tā nedomā. Slaids, apaļīgs, ir ģimene, nav ģimenes, pelēkā pele, pārāk laba, briesmīgs grims, drausmīgs akcents – ”heiteriem” jeb ”dīvānā pirdējiem” vienmēr būs, kur “piekasīties”,” aizdomājas Katerīna.

Modele domā, ka tas tā ir, jo viss rakstītais ir viņu pašu nepilnvērtības un kompleksi. Cilvēki, kuri kaut ko dara savā dzīvē, tiecas pēc mērķiem, neraksta komentārus. Viņiem nav laika!

”Man ir “imunitāte”, esmu sevī atradusi spēkus nereaģēt uz ”bulšitu”, adekvātu kritiku esmu gatava pieņemt,” tā Katerīna.

Modele aicina neticēt visam, ko raksta mediji vai komentē komentētāji.

Lielo izmēru modele Katerīna Lazdovska atklāj, kādas sievietes ir apveltītas ar harismu