Diēta Lapsenes viduklis: ikdienišķi produkti un gribasspēks

Pievienot komentāru
Diēta Lapsenes viduklis: ikdienišķi produkti un gribasspēks
Foto: freeimages.com

Ja ievēro diētu, ar kuras palīdzību vēlies tikt pie plakana vēdera, tad ir jāizvairās no produktiem, kas var izraisīt vēdera pūšanos, vai citādi nelabvēlīgi ietekmēt kuņģa – zarnu trakta darbību. Ja tuvojas kāds ļoti svarīgs pasākums, kurā vēlies izskatīties perfekti, izmēģini šo diētu, kurā iekļauj vienkāršus, garšīgus produktus un maksimāli ātri sasniedz vēlamo rezultātu.

Diēta “Lapsenes viduklis”

Šīs diētas pamatā ir kefīrs. Katru dienu ir jāizdzer vismaz 0,5 litrs šīs skābpiena produkta, kombinējot to ar kādu citu produktu.
Ēdienkarte nedēļai

Pirmdiena – vārīta vistas krūtiņa

Otrdiena – cepti kartupeļi ar visu mizu.

Trešdiena – jebkuri augļi, izņemot banānus

Ceturtdiena – vārīti kartupeļi ar visu mizu;

Piektdiena – jebkuri augļi

Sestdiena – dārzeņi

Svētdiena – vārīta vistas krūtiņa.
Foto: pixabay.com

Foto: pixabay.com

Lai iegūtu kāroto rezultātu, ievēro dažus noteikumus. Pirmkārt, sadali papildus produktus nelielās porcijās uz 6 ēdienreizēm. Ēdienreizes nedrīkst izlaist! Tāpat ņem vērā, ka “dienas produktu” nedrīkst pārēsties!
Diētas laikā ir atļauts pavisam nedaudz panašķoties ar žāvētiem augļiem. Drīkst dzert arī kafiju un tēju, bet bez cukura un, protams, ūdeni. Melotu, ja apgalvotu, ka šo diētu būs ievērot ļoti viegli. Taču ņem vērā, ka jāiztur ir tikai nedēļu, pēc kuras varēsi būt lepna par savu augumu un gribasspēku.