5 komentāri
Dienvidāfrikā sācies pasaules skaistāko sieviešu konkurss; Latviju pārstāv Zanda no Ogres
Publicitātes foto

Durbanā, Dienvidāfrikas Republikā, nupat sācies precēto sieviešu skaistuma konkurss ”Mrs.Universe 2017”, uz kuru ieradušās vairāk nekā 80 skaistules no visas pasaules. Latvijas vārdu konkursā nes daiļā divu meitu mamma no Ogres – Zanda Panava.

”Zandu izvēlējāmies, jo viņa ir ļoti spēcīga personība, kā arī talantīga. Mēs zinām, ka viņa godam pārstāvēs mūsu valsti. Katrā ziņā es personīgi ļoti lepojos ar viņu,” Skaties.lv atklāj skaistuma konkursu kuratore Kristīne Lindenblate.

Ogres skaistule sevi jau pierādījusi, veiksmīgi startējot ”Mrs. Top of The World 2016”. Taču skaidrs, ka dalība ”Mrs.Universe 2017” būs unikāla pieredze – tas ir viens no lielākajiem skaistuļu konkursiem pasaulē.

PLAŠĀKU STĀSTU PAR ZANDU LASI ŠEIT!

Šogad par kroni kopā cīnīsies 84 apburošas dāmas no visas pasaules. ”Pēdējos gados konkurss iet uz kvantitāti. Bet par kvalitāti gaidīšu atsauksmes no Zandas, bet domāju, ka arī tur viss būs kārtībā,” spriež Lindenblate.

Konkurss Durbanā risināsies līdz 3. septembrim.

Lai plūktu tajā laurus, ar glītu sejiņu vien nepietiks. Viens no konkursa šā gada mērķiem ir pievērst uzmanību vardarbības pret sievietēm problēmai visā pasaulē.

Lai pievērstu uzmanību šai tēmai arī Latvijā, ar Zandas atbalstu jau šonedēļ notiks īpašs ”flešmobs”, kas rosinās aizdomāties par šīs tēmas nozīmīgumu.

Tāpat ogrēnietei sevi būs jāpierāda arī talantu šovā, kurā mūsu skaistule izvēlējusies startēt ar dziesmu.

TOP komentāri

 • Armands
  +3 +2 -1

  Armands

  Patiesībā šausmīgi, aizlido uz Pasaules konkursu un staigā džinsu šortos un t-kreklā
 • Liene&Emīls
 • :D
  0 0 0

  :D

  tā viena blondīne izskatās uz 60 bet ar botoksiem pāršpricējusies. drausmas! latviete vismaz dabiska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl