Komentāri

Visām saldsērīgās mūzikas mīļotājām! Adele ir atgriezusies! Dziesma Hello ir britu dziedātājas Adeles jaunākā kompozīcija no viņas gaidāmā – nu jau trešā – studijas albuma “25”. Dziesma iznāca oktobra beigās, bet jau ir paspējusi sasildīt vairāku klausītāju sirdis.

Šī ir dziedātājas Adeles pirmā dziesma pēc trīs gadu ilgušā muzikālā pārtraukuma, pirmais muzikālais darbs pēc dziesmas Skyfall, kas iznāca 2012. gadā. Dziedātājas pēdējais albums “21” klajā nāca pirms četriem gadiem. Tas ieguva sešas Grammy mūzikas balvas un tika pārdots vairāk nekā 30 miljonos albuma eksemplāru.  Jaunākā dziedātājas Adeles dziesma ir balāde, vārdi atspoguļo nostalģiju un nožēlu. To piedāvājam noklausīties arī tev, dzīvajā izpildījumā!

Foto: dziedātājas Adele dzīvais izpildījums

Video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl