Diagnoze – jurists

Komentāri
Diagnoze – jurists

Juristi – gudri, seksīgi, bet kaitinoši. Ir lietas, ar kurām jārēķinās, ja iesaisties attiecībās ar juristu. Ir laba ziņa, jo šajā rakstā aplūkosim ne tikai negatīvās, bet arī pozitīvās lietas, ko iegūsi no šāda veida attiecībām. Uzzini, kā tas ir – tikties ar juristu?

Pozitīvais

Daudz ballīšu un pasākumu, kurā viss ir pārdomāts līdz pēdējam. Smalkas izklaides pavisam noteikti ir viens lielisks iemesls, lai draudzētos ar juristu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Biļetes uz pasākumiem. Pat ja tavs jurists nesaņem savu sapņu algu, bieži vien klienti apdāvina viņu ar dažādām biļetēm uz nozīmīgiem pasākumiem vai koncertiem. Izmanto iespēju un dodies baudīt mākslu!

Izpratne par likumu sistēmu. Viņš neļaus, lai tevi kāds čakarē! Esi zinoša un uzdod jautājumus par tev interesējošām lietām, kas saistītas ar likumiem un taisnību.

Velti laiku sev! Ņemot vērā, ka viņš ir aizņemts, tu noteikti sevi vari nodarbināt ar lietām, kuras tevi iepriecina. Tici man, tavs draugs jurists būs tikai priecīgs, ja spēsi atrast nodarbi laikā, kad viņš iegrimis papīros.

Tu cilvēku acīs esi apbrīnas vērta. Nezin kāda iemesla dēļ ir stereotips, ka jābūt stipriem nerviem, lai sadzīvotu ar juristu, tomēr jāatzīst, ka bez visām šīm skaistajām lietām nākas saskarties arī ar tumšo pusi.

Negatīvais

Augsta mācību maksa. Gan lai iegūtu bakalaura, gan maģistra grādu. Jā, cena ir augsta, ja vēlies kļūt par juristu un mācību process arī nav vienkāršs. Tāpēc, ja esat sākuši tikai nesen tikties, vari rēķināties, ka viņš pavadīs stundām pie datora vai bibliotēkā, kā arī viņa pagaidu miteklītis būs necils un vakariņas nāksies ēst mājās.

Tev nekad nebūs taisnība. Juristam ir pēdējais vārds. Jebkurā strīdā uzvarēs viņš. Tāda jurista daba – uzvarēt!

Ķīmiskā tīrītava – otrās mājas. O, jā! Viņš noteikti palūgs tev izņemt pēc darba uzvalku, kas tikko iztīrīts. Juristam nekā cita skapī nebūs, samierinies ar to!

Jebkura galda spēle pārvēršas par nopietnām sacensībām. Mājas ballītes rāmā un jautrā noskaņojumā? Aizmirsti! Juristi deg un cīnās līdz pēdējam, lai uzvarētu, arī galda spēlēs! Ballīte var beigties ar apvainošanos vai pat kašķi.

Esi gudra un attapīga! Tev jābūt ļoti labam sarunu biedram, lai sarunas nevītos tikai par un ap darbu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl