Diagnoze – grūpija. Mīlu mīlēties ar mūziķiem!

Komentāri
Diagnoze – grūpija. Mīlu mīlēties ar mūziķiem!

Grūpija. Pēc definīcijas tā ir jauna sieviete, parasti nepilngadīga, kura cenšas iegūt statusu, nodarbojoties ar seksu ar mūziķiem, kā arī dodoties kopīgās tūrēs, apmeklējot koncertus un izbaudot mūziķu dzīvi – lietojot alkoholu, narkotikas, pārnakšņojot viesnīcās. Tad, kad rokenrols uzņēma apgriezienus (20. gadsimta 60., 70. gadi), daudzas jaunas sievietes darīja visu, lai satiktu iemīļotos mūziķus.

Jāatzīst, ka arī pašiem mūziķiem tas bija dzīvesveids – īpaši tad, kad grupa koncertēja dažādās vietās. Grūpijas bija gan mīļotās, gan kā mātes. Bieži vien pat mūzas, lai iedvesmoto mūziķus nākamā singla vai pat albuma izdošanai. Bez grūpijām lielisku dziesmu vienkārši neeksistētu, tomēr ne visām grūpijām bija nodrošināta slava, laulības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fane ir tā, kas sēž mājās un klausās mīļoto mūziķi, bet grūpija ir tā, kas patiesi vēlas satikt pašu mūziķi dzīvē, stāta Pamela de Barresa, viena no zināmākajām grūpijām, kura devās tūrē ar grupu Rolling Stones. Dzīve ir ātra, pilna ar seksu, narkotikām un rokenrolu.

Grūpija Bebe Buella ir gulējusi ar Todu Rundgrenu, Miku Džegeru un grupas Aerosmith līderi Stīvenu Taileru no kura viņai piedzima meita, aktrise Līva Tailere. Kā atzīst pašas grūpijas – viņas jūtas kā neatņemama grupas sastāvdaļa. Īsta grūpija patiešām mīl mūziku un vēlas būt ar cilvēkiem, kas to rada.

Foto: lūk, šie mūziķi ir gulējuši ar grūpijām

Lasi vēl