Diagnoze – bārmenis

0 Komentāru
Diagnoze – bārmenis
Foto: Skaties.lv

Alkohols, ballītes, cilvēku sabiedrība, visu laiku šie cilvēki atrodas vienā lielā burzmā. Vai tas ir slikti? Ne gluži. Bārmeņi ir lieliski sarunu biedri! Ar ko rēķināties, ja esi iemīlējusies cilvēkā, kurš darba dienu pavada letes otrā pusē?

Romantiska nedēļas nogale? Piedod, mīļā, jāstrādā. Varbūt padarām kaut ko pirmdien vai otrdien? Tās ir manas vienīgās brīvdienas!

Jā, mīļā, mūsu drēbes ir piesūkušās ar cigarešu un alkohola smaku. Izmazgāsi tās, lūdzu?

Bārmeņi izdzīvo no dzeramnaudas, tāpēc skaidrā nauda viņiem būs pa rokai vienmēr! Vai tā ir gana liela – tas jau ir cits jautājums.

Neko neieplāno un nesaceries, jo bieži vien tikai stundu pirms pasākuma var paziņot, ka tavam mīļotajam vīrietim – bārmenim jādodas uz darbu.

Meiteņu uzmanība visa vakara garumā, o jā! Tavs vīrietis bieži redz sievietes ne vien pie letes, bet arī uz tās, ja vakars izvēršas karstāks. Flirts ir normāla bāra/kluba parādība.

Bārmeņi nav rīta cilvēki. Astoņi no rīta viņiem būs dziļa nakts.

Sagatavo rezerves atslēgas. Nu, tas tādā gadījuma, ka nevēlies celties nakts vidū, lai ielaistu viņu dzīvoklī.

Ejot uz citiem bāriem kopā, tu noteikti dzirdēsi dzēlīgas piezīmes no viņa mutes. Jūs nevis baudīsit vakaru, bet vērtēsit to desmit ballu sistēmā.

Bārmeņiem ir lieliski stāsti, jo dienu dienā viņi uzklausa tos bēdīgos, kas nāk izsūdzēt bēdu. Viņi ir ne tikai lieliski kokteiļu gatavotāji, bet arī psihologi!

Līdz ar prasmi saprasties, bārmeņi uzklausīs arī tevi, tas viņiem vienkārši jādara. :)

0 Komentāru