Deviņdesmitie ir atgriezušies! Rudens apavu mode

Komentāri
Deviņdesmitie ir atgriezušies! Rudens apavu mode

Rudens šogad būs krāšņs un piedzīvojumiem bagāts, ar noteikumu, ka tev izdosies nepielaist sev klāt tam raksturīgo drēgnumu un mitrumu. Kāds folklorizējies teiciens vēsta: “Galvenais, lai kājām silti!”, un tieši šā iemesla dēļ esam sagatavojuši rudenīgu un “trendīgu” apavu izlasi, lai iesoļotu rudens krāsām bagātajā ainavā ērti, pārliecinoši un ar stilu.

2015./2016. gada rudens-ziemas sezonā aktuālie trendi ir sportiska stila apavi, kas būs ne tikai modīga, bet arī ērta izvēle ikdienas steigai un aktīvām brīvdienām. Sportiskie apavi pieejami visdažādākajās interpretācijās – gan oriģināli modeļi ar glamūrīgu spīgumu, gan arī pieskaņotāki klasiskajam stilam un pat sporta apavi uz platformas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Platforma ir vēl viens liels šīs sezonas trends – ar atsauci uz disko ēru, platforma reiz piedzīvojusi atdzimšanu 90.-tajos gados un atgriežas arī šajā sezonā gan klasiskā izpildījumā, gan ar jaunieviesumu – “flatformu”. Sezonai atbilstoši un aktuāli būs zamšādas un lakādas apavi – to modeļu daudzveidība ir galvu reibinoša. Īpaši jāizceļ apavi ar siltu, pūkainu un mīkstu oderi, kuri liks tev justies kā staigājot pa saules glāstītu mākoņa maliņu – tik ērti un silti, ka aukstais laiks tikpat kā neliek par sevi manīt.

Foto: lūk, šādi apavi ir superstilīgi

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl