Komentāri
Deviņas lietas, ko tu vari mācīties no vieglas uzvedības meitenēm

Kad tev pasakā vārdus: vieglas uzvedības meitene, atzīsti pirmā doma, kas ienāk prātā, ir negatīva. Kāpēc, mēs, sievietes, esam radušas domāt ko negatīvu par meitenēm, kurām piemīt ”vieglo meiteņu uzvedības” raksturs?

Viens no variantiem, kādēļ mūsu domas par vieglas uzvedības meitenēm ir negatīvas, jo viņas, iespējams, pašas sevi neciena? Cilvēka ārējais izskats var pateikt daudz ko, bet ne vienmēr tas būs precīzs, beigu beigās var izrādīties maldīgs. Ja esi sieviete, kura vēlas izbaudīt dzīves garšu, emocijas, un mesties trakos piedzīvojumos, bet par sevi neesi pārliecināta, tad, lūk, tev ir iemesls uzzināt, kādas lietas tu varētu mācīties no vieglas uzvedības meitenēm, kas tev, iespējams, palīdzēt savu dzīvi padarīt krāsaināku. Skaties fotogalerijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl