Komentāri
Deviņas lietas, ko sievietes nebaidās atklāt par savām krūtīm

Krūtis savā ziņā ir lieliska rotaļlieta, un tās sniedz brīnišķīgas iespējas ceļā uz vīrieša sirds iekarošanu.

Krūtis ir viena no sieviešu sastāvdaļām, ar ko, mēs, sievietes, varam lepoties. Tās palīdz izcelt mūsu ķermeņa aprises un pievērst vīriešu uzmanību. Protams krūtīm ir savi plusi un mīnusi. Ja esi sieviete ar mazām krūtīm, tu vēlies lielas, bet ja esi lielu krūšu īpašniece, tad, iespējams, vēlies, lai tavas krūtis būtu nedaudz mazākas. Bet ko patiesībā nozīmē būt krūšu īpašniecei, īpaši tad, kad tuvojās mūsu ikmēneša periods un aktīvas sporta stundas, to sapratīs tikai sievietes. Šodien esam apkopojušas deviņas lietas, ko sievietes nebaidās atklāt par savām krūtīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl