Desmit sliktākās vietas, kur nodarboties ar seksu

Komentāri
Desmit sliktākās vietas, kur nodarboties ar seksu

Sekss ir lielisks, bet kāpēc daudzas no mums par to sūdzas? Protams, seksa kvalitāte un apmierinātība savā ziņa ir atkarīga no vietas, kurā tu ar to nodarbojies.

Lai arī tas varētu šķist romantiski un nedaudz neķītri, tev vajadzētu izvairīties no seksa publiskās vietās. Filmās esam daudz manījušas kaislīgus mirkļus, kas notiek transportlīdzekļos. Arī lidmašīnas tualete var būt kā īsts kārdinājums, tomēr negaidītas gaisa bedres, abus var pārsteigt nesagatavotus, un diezin vai tajā mirklī viss process būs patīkams. Iespējams, sliktākā vieta, kur nodarboties ar seksu, ir vecāku dzīvesvieta. Iespējams, tu nevēlētos, lai vecāki tevi pārsteigtu, kamēr nodarbojies ar seksu. Arī duša ir vieta, kur mīlēšanās varētu notikt, tomēr izvairies, jo vari iegūt dažādas traumas. Tā kā sekss ir intīms un privāts process, skaļi kliedzieni tomēr ir jāpatur pie sevis, un citiem nav jāzina, ka tu ar to nodarbojies. Šā iemesla dēļ esam apkopojušas 10 sliktākās vietas, no kurām tev būtu jāizvairās, nodarbojoties ar seksu. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl