Desmit slavenākās Latvijas seniores

8 komentāri
Desmit slavenākās Latvijas seniores

Mēs, latvietes, varam lepoties, ka esam skaistākās sievietes pasaulē. Latvijā dzīvo gana daudz talantīgu sieviešu, par kurām vēl neesam dzirdējušas, bet – kā ir ar tām, kuras savu talantu ir atrādījušas ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē? Vai par tām neesam piemirsušas?

Talantīgas, skaistas, gudras un pozitīvas – tā mēs varētu raksturot, mūsuprāt, desmit slavenākās Latvijas sievietes, kuru darbi un sasniegumi ir aktuāli vēl šobaltdien, kā arī palikuši vēsturē, ko derētu atcerēties, un mēs vēl ilgi varētu ar to lepoties. Sportistes, aktrises, mūziķes, dejotājas, politiķes – visas viņas ir brīnišķīgi cilvēki un personības. Varam lepoties, ka esam latvietes, un ka mūsu vidū arī ir sievietes, kuras spēj mūs iedvesmot un tiekties pēc dzīves mērķa. Tādēļ, esam apkopojušas slavenākās Latvijas seniores.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Olga Dreģe

Foto

Vaira Vīķe-Freiberga

Foto

Lana Paula

Foto: LETA

Uļjana Semjonova

Foto

Margarita Vilcāne

Foto

Ilze Vazdika

Foto

Olga Freiberga

Foto

Ausma Kantāne

Foto

Džemma Skulme

Foto

Baiba Indriksone

Foto

TOP komentāri

 • daile
  +1 +1 0

  daile

  Mana favorīte ever - Olga Dreģe. Kad biju sīka, skatījos "Velna kalpus" un jūsmoju par šo sievieti. Tagad, kad pati jau esmu iesirma, nepārstāju jūsmot par šīs sievietes šarmu, eleganci, talantu. Ļoti harizmātiska persona.
  Lai neizklausītos pārāk fanātiska, pieminēšu, ka , manai acij patīkama ir vēl Laima Vaikule, Margarita Vilcāne, Ilze Jurkāne.
 • Skills
  +3 +1 -2

  Skills

  Ha. Ja nebūtu tās Lanas droši vien tas Paula kungs tagad būtu nodzēries un neviens pat viņu nezinātu!
  Aiz katra spēcīga vīrieša stāv spēcīga sieviete!
 • regina
  0 0 0

  regina

  neskatoties uz to, ka publicētā Lanas Paulas foto nav tā veiksmīgākā izvēle, balsoju par šo sievieti. Droši vien arī pateicoties viņai Latvija bagāta ar tik skaistām melodijām. Stipra, gudra, eleganta, smalkjūtīga ,skaista un iemieso perfektu stāju Latvijas sabiedrībā. Mūsu komponista Mūza.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl