Desmit slavenākās Latvijas seniores

10 komentāri
Desmit slavenākās Latvijas seniores

Mēs, latvietes, varam lepoties, ka esam skaistākās sievietes pasaulē. Latvijā dzīvo gana daudz talantīgu sieviešu, par kurām vēl neesam dzirdējušas, bet – kā ir ar tām, kuras savu talantu ir atrādījušas ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē? Vai par tām neesam piemirsušas?

Talantīgas, skaistas, gudras un pozitīvas – tā mēs varētu raksturot, mūsuprāt, desmit slavenākās Latvijas sievietes, kuru darbi un sasniegumi ir aktuāli vēl šobaltdien, kā arī palikuši vēsturē, ko derētu atcerēties, un mēs vēl ilgi varētu ar to lepoties. Sportistes, aktrises, mūziķes, dejotājas, politiķes – visas viņas ir brīnišķīgi cilvēki un personības. Varam lepoties, ka esam latvietes, un ka mūsu vidū arī ir sievietes, kuras spēj mūs iedvesmot un tiekties pēc dzīves mērķa. Tādēļ, esam apkopojušas slavenākās Latvijas seniores.

Olga Dreģe

Foto

Vaira Vīķe-Freiberga

Foto

Lana Paula

Foto: LETA

Uļjana Semjonova

Foto

Margarita Vilcāne

Foto

Ilze Vazdika

Foto

Olga Freiberga

Foto

Ausma Kantāne

Foto

Džemma Skulme

Foto

Baiba Indriksone

Foto

TOP komentāri

 • Ieva
  +1 +1 0

  Ieva

  Kā var patikt tas putnu biedeklis Jurkāne?. un jāpiekrīt ar par to kapu vietas piesavināju,fui viņai,kas naudas nebija tie 2000eur,lai nopirktu to kapa vietu.
 • ieva
  +1 +1 0

  ieva

  Man favorīte arī ir Dreģe,tad Kantāne,tad Vilcāne un Vazdika arī feina,tās tiešām ir Latvijas sievietes ar lielo burtu,tā ārzemniece nav nekāda Latvijas sieviete,tik nekaunīgi piesavinājās kapa vietu lielajos kapos,kauns un negods V.V,F
 • Ieva
  0 0 0

  Ieva

  Es arī saku Dreģe,cienījama māksliniece,arī Kantāne un Vilcāne man patīk..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl