Desmit muļķības, ar kurām laulātie sabojā savstarpējās attiecības

2 komentāri
Desmit muļķības, ar kurām laulātie sabojā savstarpējās attiecības

Ikviens pāris, kurš dzīvo laulāta pāra dzīvi, teiks, ka tas ir smags darbs. Mīļās sievietes, nenostādīsim sevi muļķītes lomā un nestrīdēsimies ar savu mīļoto par šīm desmit muļķībām. Iesaki izlasīt šo rakstu arī savai otrai pusītei!

MUĻĶĪGI NOSLĒPUMI. Būtiski sva­rīgas informācijas slēpšana, bailes no atrai­dījuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

MUĻĶĪGS EGOISMS. “Mana brī­vība, manas tiesības darīt to, ko gribu, ir daudz svarīgākas nekā tavas jūtas un vaja­dzības” – jūs nejautājat, ko pats varat darīt šo attiecību labā, jūs jautājat vienīgi, ko šīs attiecības var dot jums.

MUĻĶĪGA SĪKMANĪBA. Liela brēka – maza vilna.

MUĻĶĪGA VARASKĀRE JEB CĪŅA PAR IETEKMI. Jūs nekad nepadodaties strīdā, nekad neko neupurējat, jūs vienmēr kontro­lējat situāciju un to virzāt sev par labu, nekad neļaujat citiem aizmirst, ka viņi jūs kādreiz aizvainojuši. Dažreiz svarīgākais ir ne jau tas, lai man būtu taisnība, bet tas, ka es Negribu, ka man nav taisnība!

MUĻĶĪGAS PRIORITĀTES. Visu savu laiku un enerģiju jūs ziedojat darbam, ho­bijiem, uzdevumiem, sīkiem mājas darbiem, dzīves misijai – laikus nesaklāta gulta vai nenomazgāti trauki taču ir daudz svarīgāki par attiecībām! Vai vienmēr mēs izprotam, ka vissvarīgākie šajā pasaulē ir mūsu bērni un mēs viens otram?

MUĻĶĪGA LAIMES IZPRATNE. Tā vietā, lai pats izturētos labi, jūs meklējat stimulus, attaisnojumus, iedro­šinā­jumus visās nepareizajās vietās, lai tikai apmierinātu savu bērnišķīgo vajadzību jus­ties labi.

MUĻĶĪGAS ATTAISNOŠANĀS. Tā vietā, lai atzītu savus sliktos darbus un uzņemtos atbildību, jūs bārstāt ironiski lieku­līgas atvainošanās frāzes, kas izraisa vēl lielāku kaitējumu. Mācieties sirsnīgi un “no sirds” atvainoties!

MUĻĶĪGI SAKARI. Jūs saglabājat cie­šu saikni ar radiem un draugiem, kuriem ir klaji negatīva un graujoša ietekme uz jūsu attiecībām. Tikai vispirms gan rūpīgi jāpa­domā un jāpaanalizē, vai tas ir to vērts!

MUĻĶĪGA NEPIEMĒROTU UN NE­AT­­­BILSTĪGU PARTNERU IZVĒLE. Skaidri sa­ska­tīdami brīdinājuma signālus, jūs tomēr ietiepīgi cenšaties “iebāzt kantainu klucīti apa­ļā caurumā” neapjaušot, kad pienācis laiks pārtraukt bezcerīgu piekāpšanos un zaudē­jumu periodu, kuru uztur naivā pārliecība – “Es ar savu mīlestību un uzupurēšanos pār­au­dzināšu un atpestīšu viņu no “zaļā pūķa” valgiem!”

MUĻĶĪGAS ŠĶIRŠANĀS. Tās ir šķir­šanās visdažādāko aplamu un pat smieklīgu ie­meslu dēļ. Tostarp tas liecina, ka jums gar­laicīgas un apnicīgas var kļūt jebkuras attiecības.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl