Deimone: Dāmām, kuras lepojas, ka mēnesi vai ilgāk “staigā” ar pieaudzētajām skropstām, ir jāapmeklē ārsts

11 komentāri
Deimone: Dāmām, kuras lepojas, ka mēnesi vai ilgāk “staigā” ar pieaudzētajām skropstām, ir jāapmeklē ārsts
INSTAGRAM

Skropstiņu meistare, divu dēlu mamma Kristīne Deimone sociālajā tīklā ”Instagram” parādīja sekotājiem, kā izskatās viņas skropstas divas nedēļas pēc pieaudzēšanas. Tas izsauca plašu ažiotāžu vēstulēs, un sievietei ir ko teikt!

”Instagram” īsajos stāstos Kristīne stāsta, ka daudzi rakstījuši, ka viņai ir slikts meistars, ka pieaudzētām skropstām tā nav jāizskatās – par to visu Kristīne pasmejas un rakstītājas sauc par neizglītotām.

Kristīne Deimone pamāca, kā mājas apstākļos kvalitatīvi noņemt pieaudzētās skropstiņas

Foto: INSTAGRAM

Kam jāpelna vairāk – vīrietim vai sievietei? Pārdomās dalās skandalozā Kristīne Deimone

Sieviete skaidro, ka nevar “nostaigāt” ar pieaudzētām skropstām ilgāk par divām nedēļām, jo viņai ātri ataug skropstas un tās jāatjauno.

Gluži tāpat kā mati – pirms mēneša pieaudzēti un jau ataudzis pusotrs centimetrs, nemaz nerunājot, par matu krāsošanu. Mati jākrāso reizi divās nedēļās.

”Man ir ļoti laba vielmaiņa, nu tāda, ka ļoti laba. Dāmām, kuras lepojas, ka mēnesi un ilgāk “staigā” ar pieaudzētām skropstām un viss izskatās skaisti un nav vajadzība atjaunot, vajadzētu apmeklēt ārstu. Jums varbūt ir ļoti slikta vielmaiņa un trūkst vitamīni vai olbaltumvielas,” aicina Kristīne.

Skropstiņu meistare piebilst, ka dabīgā skropsta normālos apstākļos nomainās 2-3 nedēļu laikā. Turklāt – skropstas neaug vienā līmenī.