Dari TO biežāk! Ir veselīgi. O vitamīns

0 Komentāru
Dari TO biežāk! Ir veselīgi. O vitamīns
Foto: pixbay.com

Zināms, ka orgasms sniedz lieliskas sajūtas, un nav arī noslēpums, ka tas nāk par labu veselībai. Lūk, pieci zinātniski pierādīti iemesli, lai tev rastos arvien lielāka interese par šo O vitamīnu.

Spriedzes savaldīšanai

Jo vairāk orgasmu mēneša laikā, jo izteiktākas sirds ritma izmaiņas šajā laikā, jo veselīgāka nervu sistēma – attiecīgi tā labāk tiek galā ar stresu, un pastāv zemāks dažādu slimību risks.

Prāta spējām

Pēc orgasma smadzenēm pieplūst daudz asiņu. Neironi tiek pie papildus skābekļa, kas savukārt palīdz smadzeņu darbībai. Orgasms smadzenes trenē labāk nekā krustvārdu mīklas, rēbusi vai puzles.

FOTO. Pasmaidi! Lieliskos intīmos brīžus var iemūžināt arī šādi

Labākai aizmigšanai

Ikkatrs orgasms var palīdzēt saldam miegam, bet, ja patiešām vēlies ātri un viegli aizmigt, iesaisti savu vīrieti. Izpētīts, ja orgasms seko mijiedarbībā ar mīļoto, nevis sasniegts soloseksā, organismā izdalās par 400% vairāk prolaktīna (miegainību izraisošā proteīna).

Sāpju mazināšanai

Sāp galva? Ķeries pie vibratora vai mīļotā. Pētījumi rāda, ka baudas virsotnes sasniegšana var palielināt sāpju toleranci jeb iecietību par 75%, bet sāpju slieksni paaugstināt par 107%. Pretsāpju efekts sākas jau pirms kulminācijas sasniegšanas un var turpināties vēl divas dienas.

Labai formai

Orgasmi rūpējas arī par fizisko formu. Divdesmit intimitātes minūtes nedēļā gada laikā vidēji sadedzina 7500 kaloriju (tas līdzinās kaloriju patēriņam noskrienot 120 km).

0 Komentāru