Dari kā māmiņas Lielbritānijā! Saģērb savu dēlu kā pašu princi Džordžu

0 Komentāru
Dari kā māmiņas Lielbritānijā! Saģērb savu dēlu kā pašu princi Džordžu
FOTO: AĢENTŪRA/LETA

Katra māmiņa vēlas, lai viņas dēls vai meita ir saposti koši un stilīgi, nu gluži kā mazie prinči vai princeses. Raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi arī, kā vienmēr, mērķē visaugstāk un par Stila ikonu ir izvēlas Lielbritānijas puisēnu Nr.1 – princi Džordžu Aleksandru Luisu. Izrādās, nemaz nav jādodas uz Lielbritāniju, lai savu bērnu varētu sapost kā pašu princi.

Tikko kaut kas jauns un neredzēts parādās prinča Džordža garderobē, to uzreiz iegādājas tūkstošiem māmiņu Lielbritānijā. Džordžs Aleksandrs Luiss ir pirmais mazulis, kas dzimis Lielbritānijas karaļnamā 21. gadsimtā. Vecāki – karaliskais sapņu pāris Kembridžas hercogiene Ketrīna un princis Viljams. Stila dizainere Iveta Vecmane neuzdrošinās minēt, cik cilvēku izvēlas mazajam princim drēbes un piedomā pie viņa tēla. Noteikti, ka šajā pasākumā ir iesaistīta liela komanda, kas ikreiz, kad karaliskā ģimene iziet sabiedrībā, saskaņo viņu drēbes līdz pēdējai detaļai un niansei.

Skaties foto:

Bez Tabu: Dzīves smalkumi Stila ikonas tēlā iejutīsies latviešu divgadnieks – brašais Kārlis. Gan jau arī princim Džordžam tāpat kā Kārlim labāk patīk aplūkot un revidēt rotaļlietu plauktus, nevis pārcilāt drēbju pakaramos. Viņi abi ļauj vaļu profesionāļiem.
Mazais britu troņmantnieks allaž tiek ģērbts kā pieaudzis džentlmenis. Šī tendence ir raksturīga visā pasaulē – bērnu mode arvien vairāk līdzinās pieaugušo modei, tikai miniatūrā.
Iveta Vecmane mūsu princim atrod britiem raksturīgo, lielām rūtīm stepēto virsjaku. Apavi – lakoniski, klasiski. Noteikti sašņorējamās kurpes vai zābaki. Par klipšiem nevar būt pat runas. Plāns, smalks kašmira džemperis, no kura stilīgi “lien ārā”  gaiša krekla apkaklīte. Šāds salikums ir uzskatāms par britu džentlmeņa paraugstundu. Sabiedrībā džinsu biksēs mazais Džordžs, visticamāk, neparādīsies. Viņa stils – auduma bikses ar lencēm vai bikšturiem.

Skaties video:

0 Komentāru