Komentāri

Katra māmiņa vēlas, lai viņas dēls vai meita ir saposti koši un stilīgi, nu gluži kā mazie prinči vai princeses. Raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi arī, kā vienmēr, mērķē visaugstāk un par Stila ikonu ir izvēlas Lielbritānijas puisēnu Nr.1 – princi Džordžu Aleksandru Luisu. Izrādās, nemaz nav jādodas uz Lielbritāniju, lai savu bērnu varētu sapost kā pašu princi.

Tikko kaut kas jauns un neredzēts parādās prinča Džordža garderobē, to uzreiz iegādājas tūkstošiem māmiņu Lielbritānijā. Džordžs Aleksandrs Luiss ir pirmais mazulis, kas dzimis Lielbritānijas karaļnamā 21. gadsimtā. Vecāki – karaliskais sapņu pāris Kembridžas hercogiene Ketrīna un princis Viljams. Stila dizainere Iveta Vecmane neuzdrošinās minēt, cik cilvēku izvēlas mazajam princim drēbes un piedomā pie viņa tēla. Noteikti, ka šajā pasākumā ir iesaistīta liela komanda, kas ikreiz, kad karaliskā ģimene iziet sabiedrībā, saskaņo viņu drēbes līdz pēdējai detaļai un niansei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Bez Tabu: Dzīves smalkumi Stila ikonas tēlā iejutīsies latviešu divgadnieks – brašais Kārlis. Gan jau arī princim Džordžam tāpat kā Kārlim labāk patīk aplūkot un revidēt rotaļlietu plauktus, nevis pārcilāt drēbju pakaramos. Viņi abi ļauj vaļu profesionāļiem.
Mazais britu troņmantnieks allaž tiek ģērbts kā pieaudzis džentlmenis. Šī tendence ir raksturīga visā pasaulē – bērnu mode arvien vairāk līdzinās pieaugušo modei, tikai miniatūrā.
Iveta Vecmane mūsu princim atrod britiem raksturīgo, lielām rūtīm stepēto virsjaku. Apavi – lakoniski, klasiski. Noteikti sašņorējamās kurpes vai zābaki. Par klipšiem nevar būt pat runas. Plāns, smalks kašmira džemperis, no kura stilīgi “lien ārā”  gaiša krekla apkaklīte. Šāds salikums ir uzskatāms par britu džentlmeņa paraugstundu. Sabiedrībā džinsu biksēs mazais Džordžs, visticamāk, neparādīsies. Viņa stils – auduma bikses ar lencēm vai bikšturiem.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl