Tuvojoties Ziemassvētkiem, daudzi no mums prāto, ko pagatavot svētku vakarā. Šāds jautājums nomāc arī vegānus. Galu galā, ko ēst, ja uz galda tiek pieprasīti deviņi ēdieni?

Atpakaļ uz rakstu

19 komentāri

 • Sandra

  Sandra

  Es gribētu redzēt vienu patiesu vegānu , kurš absolūti neko neizmanto no dzīvnieku valsts. Grauž lakstus, kuru audzēšanai izmantoti vienīgi minerālmēsli, jo kūtsmēsli nāk no dzīvniekiem, bet komposts sanāk baktēriju darbības rezultātā. Staigā mākslīgās ādas apavos, nenēsā vilnas zeķes, nelieto ziepes un kosmētiku. Un kāpēc viņi kaut kādu kunkuli, saceptu uz pannas eļļā , sauc par kotleti? Māna sevi?
 • andris metra

  andris metra

  Ta jau visuma profesors runa patiesibu, jacer, ka ari dzivo pec siem principiem. Tomer par vina arejo izskatu nevaru priecaties, neteiksu, ka vins butu loti labi saglabajies. Es tagad vairs isti nezinu, pie ka pieskaitit sevi, agrak teicu, ka esmu vegetarietis, jo visu muzu esmu centies izvairities no galas un ari zvju esanas. Ar mani berniba neviens nelutinajas, bija jaed, ko dod, bet es vienkartsi atstaju atstaju skivi vismazakas galas dalinas. Bet sava dzive nelietoju neko, kas taisits ar galas palidzibu, kadu laiku vel edu sprotes, bet pedejos gados esmu atteicies ari no tam . Toties daudz edu sieru, dzeru kefiru, bet galvenais notyeikti ir darzeni, augli un maize. Un jutos lieliski, man jau ir 75 gadi, bet pats domaju, ka izskatos labak par profesoru. Ja, esmu atritnis jau 14 gadus un mums ar nelaiki sievu aug 3 berni. Nosleguma, manuprat jaed tas, kas Tev gribas un gandriz tik cik Tev gribas. Bet par alkoholu - laikam jau censties sevi ierobezot, bet smeket gan labak nesakt
 • hartijs

  hartijs

  Nu ja jau tikai dārzeņi un augļi, tad jāsaka ka tur arī dalās un veidojās šūnas kas ir dzīvība. Tad jau viņi vispār nedrīkst neko, jāizmirst.
 • Made

  Made

  Man ir pieredze,ka vegāni un veģetārieši ir agresīvi.Viņi mēģina pat uzspiest savu dzīvesstilu citiem. cilvēks ir visēdājs, nevis zālēdājs ar tam piemērotu kuņģi.
 • cilvēks

  cilvēks

  Lasot komentārus ir skaidrs esam Latvijā. Visi visu zina. Mans bērns ir vegāns un ir ļoti ieturēts salīdzinot ar to ,kurš ēd gaļu. Un patiesībā tas tiešām ir baisi ,ka nogalinām nevainīgas radības un kā ,lai celtu galdā n-padsmit ēdienus pierītos un pēc tam meklētu i-netā kā atbrīvoties no riepas. Patiesībā vegānu ēdieni ir pat ļoti gardi un dažādi. Un galu galā ir Ziemassvētku laiks ,kad vajadzētu padomāt par citām lietām nevis savu enerģiju tērēt sliktām domām un citu zākāšanai.
 • ..aija

  ..aija

  Vai mēs dzīvojam, lai ēstu vai ēdam lai dzīvotu?
  Vegāni vismaz nesirgst ar lieko svaru.
 • eriks

  eriks

  Viņš satraucas ka viņam nebūs darbs tapec tā saka :)))))))))))))
 • Anna Dundeniece

  Anna Dundeniece

  Lai bērnudārza skolotājas ,auklītes pastāsta, kādi bērni ir tie,kas neēd normāli....traki bērni...psihiski nelīdzsvaroti....vecākiem nav kas ieliek smadzenes, ka bērnam jādod laba gaļa ,novārīta jo,to prasa organisms...gaļas laikmets...ne jau jūs būsiet ar kaut ko veselāki...muļķības....
 • Oldzīte

  Oldzīte

  Ziemassvētkos vajag cūkas šņukuru viņiem visiem iebarot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • MĀRA

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!