Dānijā bez darba palikušās Violetas ”YouTube” kanāls plaukst un zeļ

9 komentāri
Dānijā bez darba palikušās Violetas ”YouTube” kanāls plaukst un zeļ
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Covid-19 krīzes dēļ bez darba uz laiku palika arī Dānijā dzīvojošā Latvijas šovu zvaigzne Violeta. Tā vietā, lai čīkstētu, uzņēmīgā meitene steidza meklēt jaunas iespējas un tās atrada! Violeta radījusi savu ”YouTube” kulinārijas kanālu, kas īsā laikā jau izpelnījies plašu popularitāti.

Kā Violetas darbu Dānijā ietekmēja Covid-19 krīze, lasi TE!

”Līdz zelta kalniem man vēl kā līdz Ķīnai ar kājām, taču katrs abonoments ir zelta vērts. Receptes izdomāju pati savā galvā, izmantojot sastāvdaļas, kas man atrodas mājās.

Dažreiz sapērku tik daudz augļu, ka nepaspeju apēst un viņi sāk bojāties. Savā kanālā parādu alternatīvas iespējas, kā tos izmantot,” Skaties.lv skaidro Violeta.

Viņas ”YouTube” recepšu vācelītē jau pieejamas idejas, kā pagatavot vienkāršus, bet interesantus augļu smūtijus, vitamīnu dzērienus, zupas.

Īsā laikā kanāls ticis pie jau vairākiem simtiem fanu un turpina attīstīties. Violetai padomā vēl dažādas interesantas idejas, kā gatavošanu padarīt skatītājiem vēl baudāmāku.

”Filmēties es dievinu, tas ir mana otrā elpa, plus izmantoju pārtiku lietderīgām lietām un parādu citiem, ko darīt ar augļiem un dārzeņiem, kas jau sāk bojāties,” tā Violeta.

Viņai plānā arodu padarīt nopietnāku, iegādājoties profesionālai filmēšanai piemērotu tehniku. Zvaigzne aicina arī fanus droši izteikt idejas, kādas receptes un darbības tie labprāt redzētu Violetas kanālā.