1 komentārs
Dāmas, jūs esat sadzirdētas! “Šķiršanās formulas” eksperts beidzot atbild uz lasītāju vēstulēm!
Foto: ekrānuzņēmums

“Šķiršanās formula” noslēgusies, bet vai pavisam? Pirmās sezonas sākumā portālā “Skaties.lv” ikvienai interesentei un arī interesantam bija iespēja iesūtīt savus attiecību un šķiršanās stāstus, lai gūtu atbildes uz viņiem šķietami neatbildamiem jautājumiem. Pie lietas ķeras Oskara Damska asistents Ingars Terešins.

Oskars sezonas gaitā bija ļoti aizņemts, risinot daudzu dāmu šķiršanās problēmas, bet noslēgumā viņam bija jāguļas zem skalpeļa. Tā kā līdz viņa veselības atgūšanai paies kāds laiks, Šķiršanās formulas blogu savā pārziņā ņems viņa tikko darbā pieņemtais asistents Ingars.

Lai neatklātu visu uzreiz, detaļas par jauno censoni atklāsim tikai laika gaitā, taču pašlaik varam pateikt to, ka viņš ir soli no 35 gadu atzīmes, neprecējies, bet vienreiz šķīries (laulība beidzās viņa vainas pēc).

Laiks apskatīt pirmos trīs stāstus, kas tikuši iesūtīti portāla Skaties.lv Šķiršanās formulas sadaļā. Neaizmirstiet, dāmas, ka joprojām varat mums iesūtīt savus jautājumus un stāstus šeit!

Veronikas stāsts:

Sevi nekad neesmu saukusi par mīļāko. Bet man ir attiecības ar precētu vīrieti jau piecpadsmit gadus. Man no viņa neko nevajag. Esmu patstāvīga sieviete, kura apzināti izvēlējusies cita veida attiecības. Jā, mans vīrietis ir precējies, bet ar sievu viņu nesaista vairs nekas, ja neskaita kopējus īpašumus. Tāpēc mēs gan lieki neafišējam savas attiecības, tomēr pavadām kopā daudz laika. Viņa draugiem esmu Veronika. Bez komentāriem un bez jautājumiem. Es tiešām jūtos ļoti labi šajās attiecībās un nekad nejautāju par precēšanos. Ja mums kopā vairs nebūs labi, nekādi laulības līgumi to neglābs. Ja godīgi, mani neuztrauc visa šī cepšanās par krāpšanu un laulības pārkāpējiem. Kurš izdomāja, ka cilvēciskām būtnēm jādzīvo laulībā kā cietumā? Draudzēties taču mēs drīkstam, kā vēlamies? Starp citu, man nekad nav jāmazgā vīrieša zeķes, jāgludina krekli un jāuztraucas par to, vai viņš būs paēdis. Taču, manuprāt, to nedara arī viņa sieva.

Ingars: “Interesants gadījums. No vienas puses, gribētos piekrist komentāros izteiktajiem apgalvojumiem, ka šīs ir diezgan dīvainas attiecības, no otras – piekrist Tev. Jo laulību uzstādījums ir cilvēka izdomāta saikne, kas nu jau kļuvusi par normu. Par cietumu gan to nevēlētos saukt, jo gribētos domāt, ka lielākoties gadījumu, stāvot altāra priekšā, mēs visi domājam, ceram un ticam, ka gredzens pirkstā vēstīs par mūžīgu un nešķiramu intīmu draudzību visa mūža garumā. 15 gadi ir ilgs laiks, un ja Tu patiesi jūties apmierināta, visu cieņu, bet novēlu, lai beigās nepaliec pie sasistas siles.”

Spuldzes stāsts:

Viņš pirms diviem mēnešiem paziņoja, ka grib šķirties. Viņš grib būt viens. Noīrējis dzīvokli, tagad remontē, bet tikmēr dzīvojam tāpat kā līdz šim – kopīgi iepērkamies, vakariņojam kopā, kopīgi skatāmies tv, guļam vienā gultā un mums ir sekss. Taču viņš ir iesniedzis laulības šķiršanās pieteikumu. Ko man darīt, kā reaģēt uz viņa šādu izturēšanos.. Esmu izmisumā, neizpratnē un tuvu ārprātam, jo viņu joprojām… mīlu.

Ingars: “Manuprāt, ir lieku reizi jāatgādina, ka šādās situācijās nav pareizu vai nepareizu rīcību, jo katrs gadījums, kas saistīts ar mīlestību un/vai savstarpējo draudzību, ir individuāls. Taču, lai arī cik ļoti Tev nebūtu spēcīga mīlestība pret otru cilvēku, iesākumam būtu labi, ja jūs negulētu vienā gultā, jo viņam tā ir tikai tīrākā laika kavēšana un, rupji sakot, Tava ķermeņa izmantošana. Izremontēs dzīvokli un pazudīs. Savukārt, Tev tā ir tikai vēl viena lieka cerība, ka varbūt viņš pārdomās, varbūt nekur nedosies un paliks. Nemoki sevi!”

Ievas Kļavas stāsts:

Sveikas. Vēlētos uzzināt jūsu viedokli par manu situāciju. Esmu kopā ar savu puisi jau vairākus gadus,un nesen viņš mani bildināja! Bet es negribu ar viņu precēties, jo man ir iepaticies cits precēts vīrietis. Ko man darīt?

Ingars: “Man gribas jautāt, cik Tev gadu? Ja Tev ir kaut kāda nebūt cieņa pret savu pašreizējo puisi, pamet viņu, jo Tu šajā gadījumā ļaunprātīgi viņam dari pāri. Kas attiecas uz precēto vīrieti, grūti, ko ieteikt. Bet par Tevi šī situācija neko labu neliecina – ne tas, ka lauz savam puisim sirdi, ne tas, ka jauc laulību citam vīrietim.”

Foto: kadri no “Šķiršanās formulas” fināla sērijas

TOP komentāri

  • jana
    0 0 0

    jana

    Man ir atiecibas 3gadus. Itka vis butu labi bet vinjs nevelaa pa izstam but kopa.. Tikai mileties pavadit laiki kopa un viss. Bet es velos ko vairak.. Bet baidos ja uzpiedisu kautko vinjam vinjs negribes mani vairak.. Bet negribu pazaudet vinju jo milu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl