1 komentārs
Dāmas, esam atmaskotas! Nestāstiet saviem mīļotajiem par jūsu vecāku attiecībām
Foto: AĢENTŪRA/SCANPIX

Kuram gan patīk, ja mīļotais cilvēks krāpj? Pirmkārt, tas ir pazemojoši, otrkārt – aizvainojoši, treškārt, tā var mazināties pašcieņa, bet visbeidzot – mīļotā neuzticība var ietekmēt arī veselību.

Protams, ka ”rozā briļļu” periodā nevienam nenāk prātā doma, ka otrā pusīte varētu piekrāpt…, bet nekur neiet tā kā dzīvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās, ka ir atklāts (starp citu – visai drošs veids), kā noteikt, vai topošais laulātais draugs/draudzene ar laiku nesāks “laist pa kreisi”…

Foto; AĢENTŪRA/SCANPIX

Foto; AĢENTŪRA/SCANPIX

Saskaņā ar aptauju, ko veicis kāds britu iepazīšanās portāls, visbiežāk laulāto draugu krāpj … dāmas! Neuzticīgas parasti ir tās sievas, kurām ģimenē viens no vecākiem ir bijis neuzticīgs. Turklāt skaitļi ir visai ”daiļrunīgi”, kas nebūt nenāk par labu vājajā dzimuma reputācijai: 71% neuzticīgo sievu savulaik tieši mātes ir bijušas neuzticīgā pāra puse…

Tāpēc, mīļās, ja nevēlaties, lai jūsu izredzētais izdara pārsteidzīgus secinājumus un padomā par jums nelāgu – nekādā gadījumā nestāstiet viņam par savu vecāku attiecību peripetijām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl