Dairis Bertāns kāzu rītā izmests no mājokļa

2 komentāri
Dairis Bertāns kāzu rītā izmests no mājokļa
Foto: ekrānuzņēmums

Pasaka – tā vienā vārdā Inna un Dairis Bertāni raksturo šā gada 25. jūliju – savu kāzu dienu, kurai gatavojušies divus gadus.

Kāzas bija paredzētas jau pērnvasar, bet basketbolistam Dairim Bertānam (25) radusies iespēja, kuru garām palaist būtu grēks, tādēļ gredzenu mīšana tika par gadu pārcelta. Inna, neskatoties un to, ka kleita jau gatava un ielūgumi izsūtīti, vīra soli atbalstījusi.

Defekts tika pārvērsts par efektu, un kāzu norisi bija iespējams noslīpēt līdz perfektumam. Līgavas kleitu Inna gadu glabājusi skapī un ne reizi uz to nav paskatījusies – lai domas nemainītu. Laiks bijis ieguvums arī Daira ietērpam, jo vēlme pēc gaiša uzvalka piepildīta vien mēnesi pirms kāzām. Gredzenus pēc gredzenu tūkstošu pielaikošanas Bertāni atraduši Spānijā.

Katrs mirklis šai dienā bijis īpašs. ”No rīta mani vienkārši izmeta no istabas ārā, astoņos mēs pamodāmies, un pateica: ”Paņem savu somiņu un ej staigājies kaut kur!” smej Dairis. Ja Inna sākusi gatavoties lielajam notikumam uzreiz pēc pamošanās, Dairim pieticis ar stundu pirms pašas ceremonijas.

Trīsdesmit sekundes pirms iznāciena topošā Bertāna kundze saņēmusi patīkamu īsziņu no Daira, kurā viņš atklājis, ka jūtas patīkami – izjutis līdzīgu kņudoņu kā pirms spēlēm.

Ja sākumā licies, ka nez vai pēc kāzām kas mainīsies, Dairis neslēpj, ka kāzas ir jauns sākums attiecībām un radusies arī lielāka atbildības sajūta.

Vairāk par to, kā noritējusi Bertānu kāzu ballīte, skaties video!