Daiļā Sana Timma atklāj savu slaiduma noslēpumu

4 komentāri
Daiļā Sana Timma atklāj savu slaiduma noslēpumu
INSTAGRAM

Slaidas kājas, plakans vēders un formīgs dupsis ir daudzu sieviešu sapnis. Viena no šāda auguma īpašniecēm ir basketbolista Jāņa Timmas bijusī sieva Sana Timma. Nu skaistule beidzot atklājusi triku, kas viņai palīdz būt tik lieliskā formā.

Sana Timma beidzamajā laikā sociālajos tīklos izcēlusies ar īpašu rosību. Skaistā sieviete atbalstītājus informē ne vien par savām ikdienas gaitām un dalās dzīves pieredzē, bet arī regulāri aplaimo ar kadriem, kuros iespējams novērtēt viņas fantastisko augumu.

”Katrai otrajai sievietei, kuru pazīstu, ir implanti.” Sana Timma atklāti par krūšu palielināšanu

Kā izteikušies daudzi Sanas atbalstītāji, viņas augums ir tāds, par ko viņu varētu apskaust pat supermodeles, un skaistule, atbildot uz fanu jautājumiem, atklājusi paņēmienu, kas viņai ļauj būt tik labā formā.

“Man nav nekāda noslēpuma, neko īpašu nedaru, lai man būtu tāds augums. Vienkārši mīlu sevi, rūpējos par sevi. Es uz sporta zāli neeju negribot. Mani tieši treniņš uzlādē, un man sportu vajag kā gaisu. Jūtos slikti, ja sanācis nedēļu neko nedarīt,” skaidro Sana.

”Sporta laikā smadzenēs izdalās vairāki hormoni, kuri labvēlīgi ietekmē mūsu sajūtas un noskaņojumu. Man laikam no tā ir atkarība,” piebilst skaistule.

Tāpat viņa sekotājus aicinājusi, neskatoties ne uz ko, sevi mīlēt.

Sana Timma komentē iespējamās kāzas ar Kasparu Saulieti

4 komentāri