Daiļā Dālija Gaile iesaka 10 nodarbes, kā mājas apstākļos izklaidēt sevi un bērnus

12 komentāri
Daiļā Dālija Gaile iesaka 10 nodarbes, kā mājas apstākļos izklaidēt sevi un bērnus
PUBLICITĀTES FOTO

Skaistumkaraliene, fitnesa trenere, grimētāja Dālija Gaile pavada laiku mājās kopā ar dēlu. Dālija palīdz septiņus gadus vecajam Marekam mācīties attālināti, kā arī ir izdomājusi veidus, kā izklaidēt dēlu un nelikt puisēnam visu laiku sēdēt pie TV!

Dālija iesaka desmit lietas, kuras darīt kopā ar bērniem – mājas režīmā, lai gan vecākiem, gan bērniem būtu interesanti.

Fitnesa trenere domā, ka galvenais ir piepildītas dienas sajūta, lai nav garlaikošanās un tikai sēdēšana pie TV vai datorspēļu spēlēšana.

Skaistumkaraliene Dālija Gaile pastāsta, kā izveidot noturīgas lokas un iepriecināt ģimeni

1.Atjautības spēles.

”Mēs spēlējam spēli, kur uz vienu burtu jānosauc pēc iespējas vairāk vārdu, tā, lai tie neatkārtojas, tas trenē smadzenes, atmiņu, papildina vārdu krājumu,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Dālija.

Atpūtai tiek spēlēti arī visu iemīļotie – “Klusie telefoni” un ”Scrabble” – vārdu salikšanas spēle.

2.Maltītes patavošana.

”Manam dēlam ļoti garšo pica, tad nu mēs kopā pagatavojām, kā nekā mājās gatavots ēdiens vienmēr ir garšīgāks,” tā Dālija.

3.Pastaigas svaigā gaisā un dabas vērošana.

”Ģimenes dzīvē neviens nevienam nav kalps.” Fitnesa skaistulīte Dālija Gaile par veiksmīgu laulību

4.Grāmatu lasīšana un dažādi rokdarbi.

“Lielisks laiks, lai atrastu kādu interesantu grāmatu un iemācību bērniem mīlestību pret lasīšanu. Mūsdienās ir tik daudz grāmatu, tik dažādu tēmu, ikvienam izdosies atrast ko aizraujošu,” pamāca Dālija.

5.Dažādi sportiski vingrinājumi.

6.Mācības!

”Mācības neviens nav atcēlis, bērniem ar vecāku palīdzību jāmācās attālināti, to arī darām. Ātrāk pabeidzam, vairāk brīva laika,” tā Dālija.

Kāpēc Madara Kiviča un Dālija Gaile izvēlas vienādu apģērbu?

7.Izrunāt un jautāt, ko vēlētos darīt pats bērns!

8.Spēlēt teātri, lomu spēles!

”Izspēlējam pasāku tēlus no pasakām, tas ir gan jautri, gan attīsta radošumu,” nosaka Dālija.

9.Iesaistīt bērnu mājas darbos!

”Kopā darām dažādus darbiņus, lai beigu beigās māja būtu satīrīta. Pēc labas pastrādāšanas pagatavojam kādu našķi,” smaida Dālija.

10.Ļaut bērnam izgulēties, lai diena būtu skaista un radoša!

Dālija neslēpj, ka vakaros ģimene skatās arī TV. Parasti tiek skatīta kāda multfilma, kuru izvēlas Mareks. Pēc multfilmas noskatīšanās Mareks bieži vien zīmē redzētos varoņus.

”Nopirkām mājas karaoki. Marekam ļoti patīk dziedāt. Viņš to dara gandrīz katru dienu. Mums ar vīru nav jāapmeklē koncerti, mājas apstākļos tādus baudām teju katru dienu,” smejas Dālija.

”Laulība nenozīmē atteikšanos no identitātes un pilnīgu pakļaušanos partnerim.” Skaistumkaraliene Dālija atklāj kopdzīves noslēpumu