Cukurs ir jālieto! Kā notievēt par 55 kilogramiem un saglabāt svaru, ja esi saldummīle? Everitas pieredze

Jau piecus gadus Everita no Jēkabpils, pašas spēkiem atbrīvojusies no 55 kilogramiem, uztur sasniegto rezultātu, dzīvojot pēc pašas izstrādāta, veselīga uztura plāna. Un, nē, viņa nebadojas. Everita neslēpj, ka ir saldummīle un ir dienas, kad gan brokastīs, gan pusdienās mielojas ar saldiem ēdieniem. Apņemšanās dzīvot veselīgi nekādā gadījumā nenozīmē atteikšanos no saldumiem uz mūžiem – gluži otrādi. Sarunā ar Skaties.lv Everita, kura nu ir pieprasīta blogere un iedvesmo sievietes ar saviem ‘’Slaiduma maratoniem’’, vēlas graut mītu, ka cukurs – tas uzreiz ir liekais svars.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Inese Kļaviņa

  Inese Kļaviņa

  Klau tās visas ir muļķības,no 2016. gada es nolēmu notievēt un sāku uzturā lietot plaucētus griķus ar kefīru man roreiz bija 89 kg tagad mans svars ur 54 kg, kādu gadu ēdu tikai griķus ar kefīru ļoti daudz augļus, man fiziskās aktivitātes nav nekādas, līdz arto ir visu laiku jādomā par diētu ir vajadzīgs liels gribasspēks lai to paveiktu, un no tā vairs nevar atteikties jo tiklīdz atkāpsies svars sāks augt atkal klāt, par ro ir visu laiku jāpiedimā.
  • Everita

   Everita

   Jā, šo griķu diētu labi atceros, jo uz tās "sēdēju" ilgu laiku. Un svars kā tikai saku ēst kaut ko izņemot griķus nāca klāt milzīgos +kg. Tā strādā DIĒTAS. organisms ir milzīgā stresā un pārtikas deficīta rezultātā svars nedaudz zūd, bet pēc šī organisma mocīšana tas katru saņemto produkta gramu iekrāj rezervē ar +kg. Un viss ir atgriezies. Tieši tas ir iemesls tam lai lietotu VISAS produktu grupas, to arī mainīju savā ikdienā. Tikai jāzina pareizais daudzums, biežums, un pat diennakts laiks kurā kādu produktu var lietot.
 • Lauku puika
 • Everita

  Everita

  Paldies, dārgie draugi par komentāriem. Gan pozitīviem, gan tie kuri netic ka esmu tā sieviete bildē (pirms). Godīgi sakot jau pati esmu aizmirsusi šo dāmu pieklājīgs gados(kaut gan man tur apm 33). Ja uzmanīgi lasījāt tad runāju, ka lietot var šo veselīgo cukuru, bet..... Tas arī nevar būt 2kg banānu, un 3kg dateļu dienā. Un 2 edienreizes kad lietoju saldumus, tas ir.... Veselīgie, nelielus daudzumos un... Kas svarīgi, man ir "Svara saglabāšanas režīms" (man nav jātievē, jo to veiksmīgi esmu izdarījusi). Tāpēc varu atļauties to,kā arī kādreiz ne tikai veselīgos našķus, bet arī manu mīļāko torti "Cielaviņa", un arī citus neveselīgos produktus. Cukurs problēmas sagādā tad ja NEMĀKAM to lietot, un tad arī rodas liekais svars, bet man šāds dzīvesveidu jau daudzus gadus problēmas NESAGĀDĀ. Un tāgad tāpat dzīvo jau simtiem sieviešu kuras ir piedalījušās"Viss iespējams " slaiduma maratonā.Paldies visiem, jo katru viedokli cienu.
 • Lola

  Lola

  Neticu,ka tā ir viena un tā pati sieviete. Vienā bildē var redzēt atšķirīgu acu krāsu un mazliet savādākus sejas vaibstus...
  • Everita

   Everita

   Esmu, esmu, ja oaverisiet kārtīgi manu Instagramm tad ir tam pierādījums, kur esmu ar drukātām bildēm rokās, tad šādu fotošopu, nav iespējams izveidot.
 • Vija

  Vija

  Vai tad tas kas jauns. Ne tikai vīrieši bet nu jau sievietes rupji isakās rakstu komentāros. Tikai nesaprotu ja tādi cilvēki kas neciena citu ieteikumus ko var ņemt par paraugu tad ko lasa un meklē tur. Tad nelien iekšā un neklabin muti. Lai lasa kam tas interesē. Nav ko sacīt.. Nevajag. Piemēram ja ir kas interesants tad var pamēģināt bet uzreiz jau nevajag parādīt cik ļoti mīli izteikties krievu dialektā. Kauns.
 • stipriaptuveni

  stipriaptuveni

  ...traki ir, organismi nav vienādi, citas grib notievēt,citas nevar uzbaroties....,a kad jūs dzīvi baudīsiet???
  Pret dabu neiziesi....
 • Vii

  Vii

  Foršs stāsts! Izlasiet visu, tad nebūs jāmuld, ka atļauts ēst visu vienmēr. Tā tur nav teikts.
 • dietas dr. :)

  dietas dr. :)

  Pilnīgu stulbumu šī sieviete gvelž! Strādāju veselības jomā uz teiktais, ka droši drīkst rīt gan dateles, banānus, kviešu miltu vietā-cita veida miltus, ka ""veselīgos"" saldumus varu ēst pat divās ēdienreizēs... ir pilnīgs pizdjož! Ja viss būtu tik vienkārši, resnuļu pasaulē nebūtu!!:DD Te vairāk izskatās, ka cilvēciņš cenšas sev piesaistīt vairāk trulo "sekotāju", lai reitings būtu labs. Bet, to jau neviens atklāti nesaka! Esat gudras, dāmas! Nevajag būt tik trulām, ka šīs "tievētājas" sekotājiem, neapkaunojiet sevi!
  • Diduu

   Diduu

   Kā cilvēks, kurš strādā veselības jomā, var lietot tādu vārdu kā "pizdjož"?
   Zūd uzticamība tādam zema intelekta un inteliģences līmeņa "mediķim"...
  • Lauku puika

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!