Komentāri
Čili, ķiploks, ingvers, ābolu etiķis… Jaudīgs līdzeklis, lai nesaslimtu ar gripu
Foto: freeimages.com

Cīņa pret gripu ir rudens/ziemas sezonas visnopietnākā cīņa, kas katru gadu jāuzvar atkal un atkal. Protams, ka vislabāk ir ”ieročus” sagatavot laikus, tad nepatīkamais karš var iet arī secen. Lūk,  recepte ļoti jaudīgam un spēcīgam dabīgam līdzeklim, kas uzlabo imunitāti, novērš vai mazina kakla sāpes un uzveic saaukstēšanās un gripas simptomus.

Sastāvdaļas:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
  • rupji sasmalcinātas 5 ķiploka daiviņas;
  • 1 ēdamk. sasmalcināta ingvera,
  • nefiltrēts ābolu etiķis;
  • 1 citrons;
  • rupji sasmalcināts 1 sīpols;
  • rupji sasmalcināti 2 asie, sarkanie pipari.

Pagatavošana

Ja tev ir jutīga āda, tad labāk pagatavošanas laikā izmanto gumijas cimdus, jo šo dabīgo produktu eļļas var izraisīt apdegumus vai izsitumus. Nepieciešama ir burka ar vāku, tilpums 350–500 ml.  Tajā kārtās saliec: sīpolus, pēc tam – ķiplokus. Ķiplokiem virsū piparus (ar visām sēklām), beidzamajā kārtā ingveru. Izspied no citrona sulu un pārlej pāri burkā saliktajām sastāvdaļām. Visbeidzot pievieno ābolu etiķi. Šķidrumam ir jābūt tik daudz, lai tas pārklāj visas burciņā esošās sastāvdaļas. Burku ļoti cieši aizvāko un glabā to pieliekamajā vai ledusskapī. Ēd regulāri pa vienai tējkarotei no rīta un vakarā. Tā tu gan stiprināsi imunitāti un novērsīsi nepatīkamās, drēgnajam un aukstajam laikam raksturīgās saslimšanas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl