Cik svarīgi vienmēr ar visu tikt galā pašai? Pārdomās dalās Linda Mūrniece

1 komentārs
Cik svarīgi vienmēr ar visu tikt galā pašai? Pārdomās dalās Linda Mūrniece
INSTAGRAM

Uzņēmēja Linda Mūrniece arī 2020. gadā publisko pārdomas, tādā veidā aicinot citas dāmas aizdomāties par dzīvi, vīriešiem un pašām par sevi. Vai sievietei vajag būt vājai, vai varbūt vienmēr ar visu jātiek galā pašai?

”Varbūt tu netiec galā ar sevi? Viņš teica pēc tam, kad biju nejauši nometusi zemē šķīvi. Netieku galā ar sevi. Varbūt tiešām?” sociālajā tīklā ”Facebook” raksta Linda.

”Gribas, lai neviens neatpazīst un neko negrib.” Linda Mūrniece paziņo, kādu sevi vēlētos redzēt

Uzņēmēja aizdomājas, ka tiek galā ar dzīvi, ar bērniem, kuriem joprojām ir vajadzīga. Ar darbu, ar desmitiem miljonu vērtu biznesu, kas viņai uzticēts.

Tāpat Linda tiek galā ar piecdesmit cilvēku kolektīvu, ko vada. Darbinieki kādā mazā sirds nostūrī ieslēguši viņu un Linda darbiniekus.

Viņi viens otram ir kā cita ģimene un ir viegli ”tikt galā”.

”Es “tieku galā” ar publisko savas dzīves sadaļu. Ļauju ielūkoties notikumos, kas man apkārt, ļauju iepazīt un līdzi dzīvot. Pati atklāju to, ko vēlos un vienmēr noslēpšu sev būtisko,” tā Linda.

Linda Mūrniece iztirzā sociālajos tīklos saņemtās kungu iepazīšanās vēstules

Uzņēmēja tiek galā ar asarām, kad tās vēlas tecēt pa vaigiem. Tiek pāri sliktām dienām un labām. Viņa zina, ko darīt, kad citi nezina.

Linda tiek galā ar cirvi vai nagu vīlīti. Viņa ar visu tiek galā!

”Jā. Es tieku ar visu galā. Un tad es nogurstu. Un netieku galā ar sevi, jo nevaru tikt galā pilnīgi ar visu. Kaut kam ir jāzaudē šai “galā tikšanas” spēlē,” aizdomājas Linda.

Sabiedrībā zināmā persona piebilst, ka dažreiz ir vērts izlikties, ka netiekam galā, un ieritināties azotē.

Linda Mūrniece atklāj skaudru patiesību par attiecībām ar kādu no kavalieriem

1 komentārs