Cik spēcīgas var būt jūtas pēc 56 gadu kopdzīves?

Komentāri

Tā ir māksla saglabāt tuvu saikni un patiesu mīlestību starp diviem cilvēkiem, kas laulībā nodzīvojuši 56 gadus. Galvenie stāsta varoņi ir Bobs un Kima, kas uzlūko viens otru ar tikpat mīlestības pilnām acīm, kā pirms 56 gadiem. Šis ir stāsts, kur divu cilvēku dvēseles saplūst vienā. Kad Bobs pirmo reizi ieraudzīja Kimu, viņš zināja, ka šī sieviete ir īstā un vienīgā, kuru precēs.

Kima atminās laiku, kad sāka satikties ar Bobu. Viņa saprata, ka nu ir ķezā. Trīs dienas vēlāk šarmantais vīrietis jaunajai sievietei paziņoja, ka meitenei būs jāprecas ar viņu. Kima Bobam teica, ka viņš ir traks, bet patiesībā puisim bija taisnība.

Balss aizkadrā precētājam pārim uzdeva vienu jautājumu: “Kā jūs aprakstītu savas sajūtas, neizmantojot vārdu mīlestība?” Šis jautājums tika uzdots abiem cilvēkiem, esot atsevišķās istabās, pēc tam viņus apsēdināja vienu otram blakus, lai noskatītos atbildes.

Bobs atbild: ”Kad divi cilvēki saplūst vienā, mēs tiešām esam to izdarījuši, tas izsaka visu. Viņa ir viss!”

Jaukā kundze atbild: “Viņš ir daļa manis, es nespēju iedomāties sevi bez viņa, kas ir baisi, bet patiesi. Es varu apgalvot, ka viņš mani mīl, jo es to redzu viņa acīs, un es to varu pateikt pēc tā, kā mēs runājam viens ar otru un attiecamies viens pret otru.”

Ko tu redzi viņa acīs, kad skatāties viens uz otru?

Kima atbild: “Es redzu sevi viņa acīs! Es esmu lepna par to, ko dari, un par to, kas tu esi!”

Vecais kungs stāsta, ka jūtas padara krāsainu ikdienu, un, ja tās neatklāj, tu nēsā masku!

Mīlēt nozīmē vēlēt otram to, ko pats uzskati par labu, un vēlies to nevis sevis dēļ, bet gan tā cilvēka labā, kuru mīli, un centies, cik vien iespējams, sagādāt viņam šo labumu. (Aristotelis)

Lasi vēl