Cik labi, ka ir vecākais brālis…

Pievienot komentāru
Cik labi, ka ir vecākais brālis…

Vecākie brāļi, ko gan mēs bez jums darītu? Lai arī ar viņiem piedzīvoti trakākie kautiņi, viņi tomēr mums tik daudz ir iemācījuši! Lūk, 12 svarīgas lietas, ko esam iemācījušas viņiem, kā arī ko viņi devuši mums.

Zēnu un vīriešu izprašana

Laikā, kad tev sāka patikt pretējais dzimums, vecākais brālis bija labākais sarunu biedrs, kas iepazīstināja tevi ar to, kā tās lietas notiek. Lai vai cik kaitinoša tev likās viņa pārlieku lielā uzmanība, tici mums, tas nāca tev tikai un vienīgi par labu. Viņš zina labāk, kas nāk par labu mazajai māšelei.

Pacietība

Tevi visu bērnību noteikti ķircināja un trenkāja vecākais brālis ar savu kompāniju. Mieru, tikai mieru. Viņš tev iemācīja pacietību!

Izturība

Jaunākās māsas ir īstas cīnītājas – gan morāli, gan fiziski. Tavs brālis tev noteikti ir iemācījis vienkāršus paņēmienus, kā aizstāvēties, kā arī šo gadu laikā esi uzaudzējusi biezāku ādu, jo visas negācijas laid gar ausi.

Zināšanas par sportu

Vecākais brālis bija tas, kurš iepazīstināja tevi ar dažādiem sporta veidiem. Tu noteikti zini visus viņa mīļākās sporta komandas spēlētājus. Atzīsties, tev taču ir kaut neliela sajēga par to, kā jāspēlē futbols vai basketbols? :)

Saņemies, mazā!

Nav noslēpums, ka meitenes ir daudz emocionālākas nekā zēni, tomēr tu, uzaugot ar vecāko brāli, noteikti prati savaldīt savas emocijas. Savācies un uz priekšu, tā noteikti ir teicis ikviens vecākais brālis savai mazajai, mīļajai māsiņai.

Par un ar tevi

Viņš tevi vienmēr aizstāvēs. Lai vai kas. Ir tik patīkami apzināties, ka tevi aizstāv vecākais brālis.

Atbildība

Tad, kad brālis tevi pieskatīja, viņam bija jāatbild par savu rīcību. Laiks, ko pavadījāt divatā bija svētki vecākiem, jo viņi zināja, ka vecākais dēliņš neizklaidējas ar sētas puikām, bet rūpīgi pieskata mazo māsiņu. Tas jau nekas, ka brāli pieskatīji vairāk, nekā viņš tevi.

Tev nekad nevajadzēs nolīgt palīgu

Lai vai cik aizņemts būtu tavs vecākais brālis, viņš vienmēr atradīs laiku, lai tev palīdzētu dažādos mājas darbos, piemēram, mēbeļu pārbīdīšanā.

Tu viņiem iemācīji cienīt sievietes

Vīrieši parasti maz saprot sieviešu loģiku, bet tieši tu biji tā, kas iemācīja viņam cienīt sievietes un rūpēties par viņām. Sākot ar bērnības dienām, turpinot ar tīņa gadiem.

Pirmās ievadstundas bērnu audzināšanā

Tu biji lielisks izmēģinājuma trusītis (labā nozīmē), lai viņš spētu saprast, kā tas ir – būt ne vien brālim, bet arī tētim. Viņš zinās, kā mainīt autiņbiksītes un kas jāņem vērā savu bērnu audzināšanā.

Viņš iemācīja tev pasmieties par sevi

Dzīve ir pietiekami nopietna, bet vecākie brāļi to padara nedaudz nenopietnu. Ir labi, ja proti pasmieties pati par sevi. Vai tiešām tu “draudzīgu” uzsitienu pa plecu uztver par ko aizvainojošu?

Labākais plecs, uz kā paraudāt

Vecākie brāļi ir domāti, lai aizstāvētu mūs, jaunākās māsiņas, tāpēc atceries, ka viņa plecs vienmēr būs gatavs tavām asarām un nav labāka aizstāvja par mīļo bračku.

Dalies ar šo ziņu, ja arī tev ir vecāks brālis!